MHP'de Ümit Özdağ disipline sevk edildi!

MHP Gaziantep Milletvekili Özdağ, tüzüğün bazı maddelerini ihlal gerekçesiyle tedbirli ve parti üyeliğinden kesin çıkarma talepli olarak, disipline sevk edildi

MHP'de Ümit Özdağ disipline sevk edildi!
MHP'de Ümit Özdağ disipline sevk edildi!
GİRİŞ 20.10.2016 17:18 GÜNCELLEME 20.10.2016 19:26
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ'ın, tüzüğün bazı maddelerini ihlal gerekçesiyle tedbirli ve parti üyeliğinden kesin çıkarma talepli olarak, disipline sevk edildiği bildirildi.

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Halil Öztürk, Özdağ hakkında yaptığı yazılı açıklamada, "Parti üyelik görev ve sorumluluklarını gösteren parti tüzüğümüzün 11. maddesinin ihlali, yine tüzüğümüzün 78/4-c-e-g maddelerini ihlal mahiyetindeki eylem ve açıklamalar yanında benzeri faaliyetler içerisinde olmak sebebiyle, parti tüzüğümüzün 81. maddesi kapsamı ve gereğince tedbirli ve parti üyeliğinden kesin çıkarma talepli olarak, Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığımıza sevk edilmiştir." ifadelerine yer verdi.

KAYNAK: AA
YAZDIR
YORUMLAR 11
 • murat 3 yıl önce Şikayet Et
  Hemşehrim olur ama bu adama hiç ısınamamıştım Bahçeliyi bu kararından dolayı kutluyorum temizliğe devam etmeli
  Cevapla
 • elemançini 3 yıl önce Şikayet Et
  Tüm milletvekilleri parti başkanları ne derse ona uyacaksa o zaman 550 milletvekiline ne gerek var
  Cevapla
 • KKB 3 yıl önce Şikayet Et
  ya FETÖ cü olurlarsa???
  Cevapla
 • hazar 3 yıl önce Şikayet Et
  bu zatı muhterem olacak adam mhp ye geldi geleli mhp karıştı,,,ben mhp li değilim,,ama 50 tane bu adam + 50 tane meral şener ve ekibi devlet bahcelinin tırnağı etmez,,,,
  Cevapla
 • Ahmet 3 yıl önce Şikayet Et
  Türkiyedeki darbe geçmişine baktığımızda, darbelerden önce darbe zemini hazırlanır. Hükümetlerin önce kaos ekomik kriz ve halk desteği bitirilir. Sonra darbeci kurtarıcı olarak gelir. 15 Temmuzda yüzde 50 halk desteği olan bir hükümete darbeye kalkışılması Türkiye gerçeklerine uymuyor diye söylemişti. Başarısız olacağı nerede ise kesin olan bir girişime hangi mantıkla kalkışmışlar.
  Cevapla
 • Şenay 3 yıl önce Şikayet Et
  İyi yaptılar sana. ...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Dikiz aynasındaki o detay! Bakın ne işe yarıyormuş...
Katile şehit deyip tehdit etti