Bülent Arınç, Cem Yılmaz'ı uyardı

Başbakan Yardımcısı Arınç, Ocak ayındaki içki düzenlemeleriyle ilgili yaptığı yorumla dalga geçen Cem Yılmaz’a kaset olayları üzerinden cevap verdi.

Bülent Arınç, Cem Yılmaz'ı uyardı
Bülent Arınç, Cem Yılmaz'ı uyardı
GİRİŞ 25.05.2011 15:55 GÜNCELLEME 25.05.2011 15:55
Bu Habere 17 Yorum Yapılmış

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, geçen Ocak’ta içki düzenlemeleriyle ilgili bir soru üzerine yaptığı “Hayatta her şey içki ve seksten ibaret değildir” açıklaması yapmıştı.

Bu açıklamayla ilgili olarak da ünlü şovmen Cem Yılmaz, “İyi ama hayatta her şey seks ile başlar. İçinizde mitoz bölünme ile doğan var mı” diye bir espri ile Arınç’a göndermede bulunmuştu.

Vatan gazetesinin haberine göre Bursa’da bir açılışa katılan Arınç kendisinin “Her şey alkolden ibaret değildir” derken yanına bir şeyi daha ilave ettiğini hatırlattı. “Her şey seksten de ibaret değildir” dediğini anımsatan Arınç, bu sözlerine garip eleştiriler olduğunu dile getirerek şöyle konuştu:

“Televizyonlarda zaman zaman talk showlara çıkan birisi ’Ben mitoz bölünmeyle dünyaya geldim’ dedi. Yani bana mesaj gönderdi. Şimdi o değerli şovmene son kaset olaylarını hatırlatmak istiyorum. Bunların üzerinde konuşacak değiliz. Ama yayınlanan her kaset, dünyayı seksten ibaret gören, gayri ahlaki ilişkilere giren, kendi eşini aldatırken herkesi aldatabileceğini herkese ilan eden kötü görüntülerdir. Evet aile hayatı, birlik, bütünlük, yeni nesillerin meydana gelmesi, sağlıklı bir şekilde, ahlaki bir şekilde olmalıdır.”

VATAN

YORUMLAR 17
 • aydin yavuz 13 yıl önce Şikayet Et
  500 bin tl'ymiş. 500 bin tl verince ahlaksızlığa çanak tutmak hakkı mı elde ediliyor. 500 daha verince ne diyecek acaba, milletin anasına mı küfredecek
  Cevapla
 • darbeleredurde 13 yıl önce Şikayet Et
  vatansever cem !. 500 milyarı ver vatanseverlik patentini al !cem gibiler senin gibi milyonlarca aklı evvelin sırtından bir günde kazanıyor o parayı..
  Cevapla
 • ilteriş kağan 13 yıl önce Şikayet Et
  Vatansever Cem!. güneş operasyonu başladığında cem yılmaz şehit ailelerine ilk bağışı yapan kişiydi ve tam 500 bin tl yani eski parayla 500 milyaar! peki sen neredeydin arınç!!!
  Cevapla
 • Mehmet Bodur 13 yıl önce Şikayet Et
  BÜTÜN HAZLARIN MEŞRU OLANI VARDIR..... Yüce Allah insana hazlar vermiştir. Zaten imtihan da (Yüce Allah ben sizi İmtihan ediyorum diyor, Kur'an-ı Kerim'de) bu hazlarla olmaktadır. Bu hazların meşru olanını bırakıp meşru olmayanına yönelmektedir insanlar. Cem Yılmaz'a şunu sormak lazım: sen meşru mitoz bölünme ile mi dünyaya geldin?
  Cevapla
 • ersin sinoglu 13 yıl önce Şikayet Et
  düzeltiniz saygılarımla. Editörün Notu: Uyarınız için teşekkürler...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Maliye harekete geçti! Cezası 20 milyon TL'ye çıkıyor
Turuncu ve gri listeye çizik: Şırnak'ta 4 terörist etkisiz hale getirildi