İyiliğin filmi sanatla buluşuyor!

01 Şubat -15 Mart 2021 tarihleri arasında Deniz Feneri Derneği “İyilik Kazandırır” temalı film yarışması organizasyonu gerçekleştiriyor.

İyiliğin filmi sanatla buluşuyor!
İyiliğin filmi sanatla buluşuyor!
GİRİŞ 12.02.2021 10:45 GÜNCELLEME 12.02.2021 10:56

Birincisi gerçekleştirilecek ve her sene yapılması öngörülen Kısa Film Yarışması, bu yıl “İyilik Kazandırır” temasıyla düzenleniyor. Yurdun dört bir yanından iyiliği, sevgiyi, paylaşmayı ve yardımı anlatan binlerce iyilik gönüllüsü sanatseverlerin çekeceği filmleri değerlendirmek için heyecanlı bekleyiş başladı.

Deniz Feneri Derneği’nin organize ettiği yarışmanın jürisinde;

Mesut Uçakan, Hasan Kaçan, Nazif Tunç, Ali Nuri Türkoğlu, Umut Sakallıoğlu gibi usta isimler bulunuyor.

Yarışmanın amacı Türkiye'de kısa filmin gelişimine katkı sağlamak

Dernek yetkilileri amaçlarının “Kısa Film Yarışması” kapsamında düzenlenecek olan bu etkinliği özendirmek ve desteklemek, Türkiye’de kısa filmin gelişimine katkıda bulunmak amacında olduklarını ifade ettiler. Ana jürinin değerlendirmesine sunulacak aday filmleri, yönetim tarafından belirlenmiş ön jüri seçecek ve düzenlenen Kısa Film Yarışması’na başvuru yapan filmler, ana jürinin karşısına 15-25 Mart tarihleri arasında çıkacaktır.

Kısa Film Yarışmasına katılacak olan adaylar www.iyilikkazandirir.org internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ardından hazırladıkları filmleri iyilikkazandirir@denizfeneri.org.tr mail adresine gönderebilirler.

Ödüllü yarışmada ilk üçe giren adaylara çeşitli para ödülleri dağıtılacak.

KAYNAK: HABER7
ETİKETLER
iyilik kazandırır
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Çok önemli '3. dalga' açıklaması
Azerbaycan paylaştı! İşte 2. Dağlık Karabağ savaşına ait yeni görüntüler