IMDb Erdoğan'a 'Diktatör' dedi!

Sinema portalı IMDb, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını anlatan 'Reis' filminin tanıtımında 'diktatör' kelimesini kullandı.

IMDb Erdoğan'a 'Diktatör' dedi!
IMDb Erdoğan'a 'Diktatör' dedi!
GİRİŞ 19.10.2016 21:15 GÜNCELLEME 19.10.2016 21:23
Bu Habere 78 Yorum Yapılmış

Dünyanın en geniş internet tabanlı film sitesi IMDB, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın hayatını konu alan 'Reis' filminin tanıtımında 'diktatör' ifadesini kullandı. Filminin tanıtımında, "2014'ten bu yana Türkiye'nin başkanı olan Türk diktatör Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını anlatıyor" ifadelerini gelen tepkiler üzerine 'diktatör' kelimesi yerine 'politikacı' ifadesi kullanıldı.

TEPKİLER ÜZERİNE İFADE KALDIRILDI

YORUMLAR 78
 • Kahraman 6 yıl önce Şikayet Et
  Diktatör bile olsa, kurban olurum ona ben!! Liderimize Allah zeval vermesin!!
  Cevapla
 • tarık ziyad 6 yıl önce Şikayet Et
  + kim diktatör diyor? - avrupa, amerika, israil. + bunlar türk ve müslüman dostu mu? - hayır... + ozaman onlara karşı duran ve karşısında ön bağlatacak pasif bir lider olmaması yada onlara göre diktatör olması bizim için sorun mu? - hayır... + ozaman yumurtamı tavuktan çıkar tavuk mu yumurtadan demeyi bırakmak lazım... - evet horoz işini bilir :)
  Cevapla
 • temiz bey 6 yıl önce Şikayet Et
  böyle diktatör dost başına: İsterdimki bizim diktatör, başta chpli ve hdpli vekilleri şöyle bir sallandırsın !
  Cevapla
 • Yavuz 6 yıl önce Şikayet Et
  Halkı için Canını vermekten çekinmeyen Darbe deyip Ülkesini bırkıp kaçmayan Halkı tarafından sevilen YİĞİD LİDER REİS RECEP TAYYİP ERDOĞAN. Reis desin ALLAH (CC) İÇİN HER YERDE SAVAŞIRIZ.
  Cevapla
 • haklı 6 yıl önce Şikayet Et
  Hak yolda Ümmeti Muhammedle yürüyor başkanımız, islam aleminin başıdır kendisi bilmeyenler öğrensin, bilenlerde akıllarında iyi bellesin. diktatörlükte haçlıların üstüne kimse yoktur buda biline.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika haberi: Malatya'da 5.3 büyüklüğünde deprem
Adıyaman Belediyesi’nin merkez binası yerle bir oldu! Haber7’ye ilk açıklama