Neşe Karaböcek'ten Erdoğan'a övgü dolu sözler!

Sanatçı Neşe Karaböcek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye için çok şey yaptığı görüşünü dile getirerek "Türkiye gerçekten de son yıllarda büyük bir ilerleme kaydetti, bunu kimse sarsmaya kalkmasın" ifadesini kullandı.

Neşe Karaböcek'ten Erdoğan'a övgü dolu sözler!
Neşe Karaböcek'ten Erdoğan'a övgü dolu sözler!
GİRİŞ 29.10.2018 08:41 GÜNCELLEME 29.10.2018 08:42
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Neşe Karaböcek, Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'ın sorularını yanıtladı.
Karaböcek, Kalçık'ın "Türkiye'deki gelişimi nasıl buluyorsunuz?" sorusunu "Sayın Erdoğan ülkemiz için çok şey yaptı. Türkiye gerçekten de son yıllarda büyük bir ilerleme kaydetti, bunu kimse sarsmaya kalkmasın" diye yanıtladı.

 

 

"Ulaşım, iletişim hiçbir ülkeden geri değil. Fakat beni asıl memnun eden, topluma sunulan sosyal hizmetlerin üst düzeyde olması. Örneğin; bugün devlet hastaneleri, pahalı özel hastaneler kadar modern donanımlı" diyen Karaböcek, şöyle devam etti:
— Sağlık sisteminde bazı yönlerimizle Amerika'dan daha ilerideyiz. Cumhuriyetten beri Türkiye hiç gerilemedi, artan bir hızla ilerliyor. Türkiye dünyada artık hem daha tanınır, hem de daha güçlü bir ülke konumuna geldi.


Türkiye'nin nereden nereye geldiğiyle ilgili bir anım daha var. Geçtiğimiz günlerde Zigana tüneliyle ilgili bir haber izledim. 15-16 yaşındayken turnede Zigana'dan otobüsle geçiyorduk.

— Kıştı, kar vardı. Bir taraf uçurum, diğer taraf dağ. Otobüs bozuldu. O daracık yolda kaldık. Uçurumun dibinde kurtlar dolaşıyor. Donma tehlikesi geçirirken kurtarıldık. Şimdi Zigana Tüneli'ni görünce sevindim, o korku dolu yolu geçenler bu tünelin değerini bilir.
— Söz sayın Erdoğan'dan açılmışken; kendisinin beni mutlu eden bir yönü de sanata ve sanatçılara çok değer vermesi.

Rahmetli Turgut Özal da kıymet verirdi. Telif haklarımızı korumak için bandrol uygulaması önerimi götürdüğümde onu tanıyıp sevdim. Önerimi kabul etti, yasalaştırdı ve müzik üreticilerinden kitap yayınevlerine kadar telif haklarını korumaya başladı.

YORUMLAR 6
 • Sinan Şirin 2 yıl önce Şikayet Et
  Gerçekten bizde seni boşuna sevmemişiz sesi gibi yüreği güzel ablam
  Cevapla
 • Sertanyok 5 yıl önce Şikayet Et
  Ilk resim Gülden Karaböcek ..
  Cevapla
 • hafızoğlu 5 yıl önce Şikayet Et
  halen güzelliğinden hiç bi sey kaybetmemissin ablam ruhu yuzune yansımış MAŞALLAH millî duruş bu işte
  Cevapla
 • Vedat 5 yıl önce Şikayet Et
  Ablam senin kalbin güzel ,biz seni de boşuna sevmedik. İyi ki varsınız.
  Cevapla
 • yerli %TR ₺ 2023 5 yıl önce Şikayet Et
  ülkemin yetiştirdiği sanatcı böyle olmalıdır ihanet nankörlük yapmayan oraya buraya sığınan satan kaçan tutan şikayet eden lerden olmayan ilkeleri duruşu ile milleti böyle gururlandıran özveriye sahip milletin yanında olan sanatcı bizim milletimizin gururu. Helal sözlerinize takdire layıksınız sizi dinlemek büyük ilham verici.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Hakimler ve Savcılar Kurulu'nda yeni atamalar: Görev yerleri belli oldu
Erdoğan'dan İspanyol gazeteciye soğuk duş: Kavala ve Demirtaş sorusuna tokat gibi cevap!