Sen Anlat Karadeniz 34.bölüm 2.fragmanı: Nefes, arkasına kimi alacak?

Sen Anlat Karadeniz 33.son bölümde; Tekneyle denize açılan Tahir'in sert fırtınanın etkisiyle kaybolması yürekleri korku ve panik havası meydana getirdi. Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Dehşete kapılan Nefes, Tahir için hayatını tehlikeye atarak onu bulmaya koyuldu. İşte, Sen Anlat Karadeniz 34.bölüm fragmanı geldi.

GİRİŞ 12.12.2018 12:04 GÜNCELLEME 12.12.2018 12:04

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizi projesi Sen Anlat Karadeniz 33.son bölümüyle 5 Aralık Çarşamba tarihini seyircisinin karşısına geçti. Sen Anlat Karadeniz, Teknesiyle birlikte denize açılan Tahir'in fırtınanın sebep olduğu hırçın dalgalar arasında ansızın kendini bilmediği bir yerde bulması heyecan ve gerilim dolu anlara sahne oldu. Nefes ise haberi aldığı gibi gözyaşları içerisinde bir an bile vakit kaybetmeden Tahir'i bulabilmek noktasında harekete geçerek tekneyle denize açıldı. Fakat neyse ki, endişeye mahal verecek bir durum yaşanmayarak Tahir, yaşamı için tehdit unsuru oluşturan fırtınadan sağ salim bir şekilde kurtuldu. Öte yandan Nazar ise her ne kadar Vedat'tan boşanma konusunda kendinden son derece emin bir şekilde tüm kararlılığını ortaya koysa da Vedat buna sert bir dille mani olmaktadır. Vedat'ın, babasının canına kıyan kişinin Fikret olduğu gerçeğiyle yüzleşip neye uğradığını şaşırmasının akabinde Sen Anlat Karadeniz 34.bölüm fragmanı bekleniyor. İşte, Nefes'le Vedat arasında gerçekleşen nefes kesen yüzleşmenin ekrana taşındığı Sen Anlat Karadeniz 34.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

SEN ANLAT KARADENİZ 34.BÖLÜM FRAGMANI 

 

 

 

SEN ANLAT KARADENİZ 34.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz 34.bölümü ile 5 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sen Anlat Karadeniz son bölümde; Karadeniz'e sığınan Tahir fırtınada kaybolur. Nefes, kaçırdığı tekneyle Tahir'in peşine düşer. Nefes Tahir'i bulabilecek mi yoksa Karadeniz sevdalarına mezar mı olacak? Nazar, ailesini tercih edip Murat'a sırt çevirirken Murat ısrarcıdır. Körkütük sarhoş halde Nazar'ın kapısına dayanan Murat'a Nazar ne cevap verecek? Tahir'den ayrı kalmaya dayanamayan Yiğit yataklara düşer. Tahir ve Nefes, Yiğit için seferber olurken Vedat ayrılık haberini almıştır. Nefes oğlu için çırpınırken, Vedat bu ayrılıktan nasıl faydalanacak?

sen anlat karadeniz 34.bölüm fragmanı

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Reuters'tan Orta Doğu'yu karıştıracak F-35 iddiası
Hasan Dağı faaliyete geçti! ilk kez izleyeceksiniz