Rakamlar açıklandı! Diriliş Ertuğrul yine zirveye oturdu...

Yeni yılın ilk ayında en çok konuşulan televizyon dizileri belli oldu. Geçtiğimiz senelerde olduğu günü TRT 1 ekranlarının dönem dizisi Diriliş Ertuğrul yine zirveye oturdu.

Rakamlar açıklandı! Diriliş Ertuğrul yine zirveye oturdu...
Rakamlar açıklandı! Diriliş Ertuğrul yine zirveye oturdu...
GİRİŞ 04.02.2019 15:40 GÜNCELLEME 04.02.2019 15:40
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Medya takibinin önde gelen kurumlarından Ajans Press, Ocak ayının televizyon raporunu çıkardı. Rapora göre, yeni yılın ilk ayında en çok konuştuğumuz televizyon dizisi, 171 yazılı basın haberine konu olan Diriliş Ertuğrul oldu. Yeni yılda, izleyici dizilerin yeni bölümlerini büyük bir merakla beklerken, verilen 3 haftalık ara ise gündeme damgasını vurdu. 

Medya raporunda, Diriliş Ertuğrul’un ardından en çok konuşulan ikinci yapım, 104 haberle Sen Anlat Karadeniz olurken Bir Zamanlar Çukurova 102 haberle üçüncü sırada yer buldu. Erkenci Kuş 94 haberle dördüncü sıraya yerleşirken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise 89 haberle ilk beş içerisinde yer almayı başardı. Ocak ayında ilk beş yapımı takip eden diğer diziler ise, 74 haberle Arka Sokaklar, 68 haberle Payitaht Abdülhamid, 60 haberle Çocuklar Duymasın, 52 haberle Çarpışma dizisi ve 50 haberle Yasak Elma oldu.

YORUMLAR 1
  • bülent 5 yıl önce Şikayet Et
    kendi kulvarında 5 yıldır birinci, helal olsun
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Ortadoğu'da en fazla siber saldırıya uğrayan ülke Türkiye oldu!
Erdoğan'ın açıklaması Yunan basınında manşet oldu