Diriliş Ertuğrul 134.bölüm fragmanı! Obaya hain baskın! Savaş başlıyor...

Diriliş Ertuğrul 134.bölüm fragmanı ile adeta nefes kesti. Yeni bölümde Moğolların obaya baskını Ertuğrul Bey'i çileden çıkaracak. Peki her bölümü farklı bir heyecana sahne olan Diriliş Ertuğrul 134.bölümünde neler olacak? İşte nefes kesen bölümden öne çıkanlar...

GİRİŞ 04.02.2019 09:09 GÜNCELLEME 04.02.2019 09:09
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

TRT 1 ekranlarında 06 Şubat çarşamba günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 134.bölüm fragmanı izleyici ile buluştu. "Davaya zaval gelmemesi için üzerimize düşen ne varsa yapacağız. Eğer ölünmesi gerekirse ölürler. Ben evlatlarımı bu dava uğruna ölsünler diye yetiştirdim" diyen Ertuğrul Bey Moğolların baskınına şiddetli bir şekilde cevap verecek. Yine aksiyon dolu bir bölüm ile gelecek olan Diriliş Ertuğrul'da uçbey olarak Beybolat başa getiriliyor. İşte nefes kesen Diriliş Ertuğrul 134.bölüm fragmanı ve merak edilenler...

 

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK? TAHMİNLER...

Geçtiğimiz bölüm gayet durgun bir bölümdü. Lakin gelen fragman yeni bölümün hiç de öyle olmayacağını gösteriyor. Moğollar obayı basıyor, ortalığı mahvediyor, insanları katlediyor. Ertuğrul Bey'i arıyorlar fakat o Söğütte.

 

 

Fragmanda Moğolların Osman'ı ve Gündüz'ü boğduğunu görüyor. Lakin merak etmeyin ikisine de bir şey olmayacak. Moğolların Beybolat'ı uçbeyi olarak ilan etmesine herkes şaşırıyor. Burada Beybolat'ın Albastı olduğu ortaya çıkabilir.

Moğollar Lefke kalesine de gidiyor ve Uranus ile görüşüyor. Burada Ertuğrul Bey'i nasıl tehdit edeceğini anlatıyor. Bunu anlattıktan sonra Uranus'u da tehdit edecektir ama ufak çağlı bir ittifak da yapacaktır.

Diriliş Ertuğrul 134.bölümde Ertuğrul Bey Moğolların sandık için geldiklerini bilir ve bunun üzerine sandığı daha fazla koruyacaktır.

"Davaya zaval gelmemesi için üzerimize düşen ne varsa yapacağız. Eğer ölünmesi gerekirse ölürler. Ben evlatlarımı bu dava uğruna ölsünler diye yetiştirdim" diyen Ertuğrul Bey Moğolların baskınına şiddetli bir şekilde cevap verecek.

SON BÖLÜMÜ NE KADAR İZLENDİ?

“Diriliş Ertuğrul”, her bölüm sürpriz dolu yenilenen kadrosu ve güçlenen konularıyla Türkiye ve dünyada izleyicisini arttırmaya devam ediyor. Total’de 15.27, AB’de 15.89, ABC1’de 18.21 reyting alan dizi rakiplerine oranla üç kat at daha çok izleniyor. Dün akşamki 133. bölümü ile liderliğini korumaya devam eden dizi, sosyal medyada da “dirilişsancağı” etiketi ile büyük yankı uyandırarak, tüm gece Türkiye ve Dünya gündeminde ilk sıralarda yer aldı.

Çarşamba akşamlarının lider dizisi “Diriliş Ertuğrul”un 134. Bölümünün fragmanıyla yeni bölümde Engin Benli’nin de diziye dahil olduğunun ve seyirciyi yine aksiyon dolu sürprizler beklediğinin sinyalini verdi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 134.BÖLÜM FRAGMANI

YORUMLAR 10
 • vatandaş 4 yıl önce Şikayet Et
  noyan'a ne oldu? noyan'ı isteriz.
  Cevapla
 • osm786 4 yıl önce Şikayet Et
  noyan öldürüldü
  Cevapla
 • samimi 4 yıl önce Şikayet Et
  Ben 50 yasindayim simdiye kadar hic bir diziyi bastan sona kadar izlemedim ,dirilis ertugrul haric .
  Cevapla
 • murat 4 yıl önce Şikayet Et
  payidaht abdülhamit ne zorluklar altında davaya sahip çıkmış.bende bu diziye bayılıyorum.tabiki diriliş ilk yayından beri de izliyorum ama abdülhamit bir tık önde
  Cevapla
 • Bahadır 4 yıl önce Şikayet Et
  Diriliş, Ertuğrul atamın hatırası ve dizinin ilk iki sezon hatırına fakat HALKA efsane olmuş. Sektörün ve Kategorisinin en iyisi. Türkiye de ilk kez Dirilişten sonra böyle özenilmiş bir iş gördük.
  Cevapla
 • cavit 4 yıl önce Şikayet Et
  sen anlat karadeniz ilk yayınlandığında iyi gaz vermişlerdi o zaman sabun köpüğü gibi söner demiştim ve de öyle oldu
  Cevapla
 • Niksarlı 1905 4 yıl önce Şikayet Et
  onlar anlatıp izliyorlar palu ailesi 'nden farkı kalmadı
  Cevapla
 • Enisbjk1903 4 yıl önce Şikayet Et
  hayme ana ya veda....
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İsrail basınına göre Hamas, 7 Ekim öncesinde İsrail'i oyuna getirdi
Erdoğan tarih vermişti! Yerli uçak motorunda kritik viraj