Yemin 18.bölüm izle: Emir, Reyhan'ı Cavidan'ın elinden kurtarıyor!

Kanal 7'de ekrana taşınan Yemin 17.bölümünde; Reyhan, inatla Emir'le konuşmamayı sürdürürken, Suna ise aralarının düzelmesi adına akla karayı seçti. Yemin son bölümde; Cemre, doğum günü partisinde Reyhan'ı zor durumda bırakmak için uğraşsa da amacına ulaşamayıp yerin dibine girer. Peki, Yemin 18.bölümde neler yaşanacak?

GİRİŞ 13.03.2019 21:06 GÜNCELLEME 14.03.2019 10:30

Kanal 7 ekranlarında 12 Mart Salı tarihinde ekrana gelen Yemin 17.bölümde; Vural, Cavidan'dan daha fazla para koparmak için çevirdiği dümenleri herkese anlatacağı yönünde tehditler savurup başına bela olmaya devam etmektedir. Yemin son bölümde; Emir, her fırsatta Reyhan'la konuşmak ve hatasını telafi etmek için çaba sarf etse de Reyhan'ın ağzını bıçak açmamaktadır. Diğer taraftan Reyhan her ne kadar Cemre'nin doğum günü partisine katılmak istemese de dayısının ricasını kırmayıp Emir'le beraber gitmek durumunda kalır. Öte yandan Leyla, Masal'ın annesinin kim olduğunu ve yerini tespit edip onu kızıyla yüzleştirmek için harekete geçerken, Suna ise aralarında soğuk rüzgarlar esen Emir-Reyhan'ın yaşadığı krizi sonlandırmak için elinden geleni ardına koymadı. Cemre ise doğum günü partisine gelen Reyhan'ın herkesin ortasında küçük düşürücü söylem ve tavırlarda bulunurken, Reyhan ise verdiği akıllıca cevaplarla herkesin takdirini kazandı. Aynı zamanda Emir de Reyhan'ın elinden sıkıca tutarak Cemre'ye yaptığı açıklamalarla ağzının payını verdi. Peki, Yemin 18.bölümde neler yaşanacak?

 

 

YEMİN 18.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kanal 7 ekranlarında her gün saat 19:00’da yayınlanan seyircisini ağırlayan Yemin 18.bölümde; Emir Reyhan’ın kırılan kalbini düzeltmek isterken hata yapar. Reyhan, bu defa sessiz kalmaz. Reyhan’ın farklı bir tarafını gören Emir, nasıl davranacak? Emir Reyhan’ın gönlünü almaya çalışırken büyük bir pot kırar; ancak haksızlığa uğrayan Reyhan bu defa sessiz kalmaz. Emir hiç beklemediği tepki karşısında ne yapacak? Cavidan ise Reyhan’a ders vermek için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Reyhan bir kez daha iyi niyetinin kurbanı olacak mı?

YEMİN SON BÖLÜMÜ İZLE!

 YEMİN 17.BÖLÜMDE NELER OLDU

İstemeden Reyhan’la Emir’in arasının açılmasına sebep olan Suna, onları barıştırmayı kafasına koyar. Cavidan’ın yaptığı kötülük ise ayağına dolanır. Reyhan ile Emir’in arasının bozulmasına neden olduğu için üzülen Suna, bu durumu düzeltmek için elinden geleni yapar. Reyhan’a kötülük yapmaktan bir türlü vazgeçmeyen Cavidan’ın ise bu kez planı istediği gibi gitmez. Cemre hırsını alamayıp doğum gününde Reyhan’ı rezil etmek isterken Emir’in tepkisiyle karşılaşır. Yoksa ikili barışacak mı? Bir taraftan da Leyla ne yapıp edip Kemal’e rağmen Masal’ın annesini bulur. Peki, Leyla kafasına koyduğu şeyi yapabilecek mi? Masal annesine kavuşacak mı?

YEMİN DİZİSİ OYUNCU KADROSU KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar

YEMİN KONUSU NEDİR?

Reyhan, geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Dayısı gibi sevip saydığı Hikmet Tarhun’a ettiği yeminden sonra Emir ile evlenen Reyhan’ın hayatı değişir. Emir, herkesi şaşırtarak ilk kez gördüğü Reyhan ile evliliği kabul eder. Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır. Emir’in kaderinin yeniden yazıldığı günlerde, amcası Kemal’in hayatı da bir gece yarısı ansızın hayatına girinceye Leyla ile değişir. O geceden sonra Kemal, Leyla ve Masal için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
FOX TV muhabirinden skandal tavır: Bakanı engelledi, diğer muhabirlerin de tepkisini çekti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika açıklamaları