Erkenci Kuş 41.bölüm 2.fragmanı: Can'dan Yiğit'i kapana kısacak tuzak!

Erkenci Kuş 40.son bölümde; Can-Sanem çiftinin beraberliklerini noktalamasının ardından bir yıl geçmiş olsa da birbirlerine karşı duydukları aşkın önüne bir türlü geçememişlerdir. Erkenci Kuş son bölümde; Kader yeniden ikisini karşı karşıya getirirken, Aziz ve Remide ise aralarındaki buzları eritip bir kez daha bir araya gelmeleri elinden geleni ardına koymadı. Erkenci Kuş 41.bölüm fragmanı çıktı.

GİRİŞ 11.05.2019 12:40 GÜNCELLEME 11.05.2019 12:40

Star TV ekranlarında 4 Mayıs Cumartesi tarihinde yayınlanan Erkenci Kuş 40.son bölümde; Aralarında geçen hararetli tartışmanın üzerine Can'ın Yiğit'e saldırarak yaralaması ve Sanem'in sevdiği adamın samimiyetine inanmayıp kitabını ateşe verdiğini düşünmesi ikili arasında adeta bir dönüm noktası oldu. Erkenci Kuş son bölümde; Aşılması güç bir krizin tam ortasında kalan Sanem-Can çifti birlikteliklerine sonlandırma kararı alırken, Can'ın her şeyi ardında bırakıp izini kaybettirmesi sonucunda çok geçmeden pişmanlık duyup onu geri döndürmeye uğraşsa da başarılı olamamıştır. Can'ın hiç beklenmedik bir anda kayıplara karışması üzerine psikolojik travma geçiren Sanem, sevdiği adamın hayatının en zor dönemlerinde yanında olmayıp onu yalnızlığa terk etmesi üzerine kalbi paramparça olmuştur. Fakat bu esnada da sakat kalan Yiğit'in de önemli ölçüde desteğiyle birlikte kitabını çıkarıp elde ettiği büyük başarılarla adından söz ettirirken, teknesiyle dünyaya açılan Can'ın yurt dışından gelen babası Aziz için yeniden soluğu sevdiği kadını yaşadığı yerde almasının ardından Erkenci Kuş 41.bölüm fragmanı bekleniyor. Ne yaparsa yapsınlar birbirlerini asla unutamayan ve ilk günkü aşkla bağla olan Sanem ve Can uzun bir aranın ardından bir kez daha karşı karşıya gelirken, Aziz ve Remide ikilisi de birlik olup aralarını düzeltip ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmeleri için faaliyete geçmelerinin akabinde Erkenci Kuş 41.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

ERKENCİ KUŞ 41.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Oyuncu kadrosunda; Sanem Aydın (Demet Özdemir), Can Divit (Can Yaman), Leyla Aydın (Öznur Serçeler) ve Emre Divit (Birand Tunca) gibi beğenilen isimlerin yer aldığı Erkenci Kuş 41.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

ERKENCİ KUŞ 41.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, yapımcılığında Faruk Turgut'un yer aldığı, senaryosunu da Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak'ın kaleme aldığı Erkenci Kuş 41.bölümüyle 11 Mayıs Cumartesi tarihinde saat 20:00'da Star TV ekranlarında izleyici kitlesini ağırlayacak. 

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Erkenci Kuş son bölümde; Can ile Sanem’in ayrılığının üzerinden bir yıl geçmiştir. Sanem kitabını yazmış, kitap birçok dile çevrilmiş ve Sanem büyük başarı kazanmıştır. Hayallerini gerçekleştirmesine rağmen Can’ın olmadığı bir hayat Sanem’i mahvetmiştir. Bir yıl önce Can’ın gidişinin ardından pişman olan Sanem onu hemen aramış, fakat Can’a ulaşamamıştır. Aylar boyunca Sanem dahil kimse Can’a ulaşamamıştır. Sanem kendini, terkedilmiş, unutulmuş hissetmektedir. Yiğit’in sakat kaldığı, defterinin yandığı o zorlu günde Can’ın bir gün bile beklemeden çekip gitmesini, onu yapayalnız bırakmasını asla affetmeyecektir.

Oysa Can da son bir yılda onu düşünmediği tek bir gün geçirmemiştir. Karaya gerekmediği sürece ayak basmayarak denize sığınmış, bütün dünyayı gezse de huzur bulamamıştır. Agresif, kötü, sevdiğine zarar veren bir adam olarak görmüştür kendini. Ve Sanem’in ona güvenmeyişini asla affetmeyecektir.

Yurtdışından dönen Aziz bey, yakın arkadaşı Remide Hanım’ın yardımıyla Can’ı bulur ve görüşmek ister. Sanem’in olduğu şehre ayak basamayacağını düşünen Can, Remide Hanım’ın ısrarıyla babasına görmek üzere İstanbul’a döner.

Sanem ve Can birbirlerinden ne kadar kaçsa da kader onları birleştirecek olaylar zincirini çoktan kurmuştur. Aziz, Remide ve dostlarının yardımıyla birleşmeleri hız kazanır.

Hayatının aşkına geri dönen Albatros ile küllerinden yeniden doğan Zümrüdüanka’nın aşk ve tutku dolu masalı burada başlıyor.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Paris'te Devler Ligi rezaleti! Fatih Terim'den çok konuşulan Türkiye yorumu
Yunan basını: Türkiye'nin F-16'ları alması zora girdi