Alişan'dan CHP safında olanlara soğuk duş etkisi! Hepsi radarına girdi...

Sanatçı Alişan, sosyal platformda CHP'yi destek yağmuruna tutan ünlü isimlere adeta meydan okuyarak sosyal medyayı sallayan seçim paylaşımına imza attı. Alişan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın içerisinde yer aldığı gönderiyi yayınlayıp CHP'nin sloganına karşılık hemen üstüne, ''Her şey DAHA güzel olacak!'' notunu düşmesi gündeme bomba gibi düştü.

Alişan'dan CHP safında olanlara soğuk duş etkisi! Hepsi radarına girdi...
Alişan'dan CHP safında olanlara soğuk duş etkisi! Hepsi radarına girdi...
GİRİŞ 16.05.2019 13:13 GÜNCELLEME 16.05.2019 13:28
Bu Habere 41 Yorum Yapılmış

Sanat dünyasındaki birçok ünlü kişilerin İstanbul'daki seçimlerin yinelenmesi kararıyla beraber Ekrem İmamoğlu'nun destekleyen paylaşımlarda bulunmaya ve CHP'nin sloganını yayınlamaya devam ederken sanatçı Alişan da büyük ses getiren bir hamlede bulundu. Alişan, sosyal platform aracılığıyla şahsi hesabından Cumhurbaşkanı ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın içerisinde olduğu nostaljik tramvay seyir halindeyken vatandaşın ''Her şey daha güzel olacak!'' sloganını dile getirdiği paylaşımı takipçilerine sundu. Hemen ardından CHP'nin bu sloganını değiştirerek ''Her şey DAHA güzel olacak!'' yanıtını verdiği anı kaydedip yayınlamasıyla geniş bir kesimin takdirini ve beğenisini kazandı. 

Kadın dizisinde ağzı bir karış açık bırakan olay! Herkesi hayrete düşürdü

her şey daha güzel olacak

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan nostaljik tramvaydayken bir kadının kendisine ‘’Her şey çok güzel olacak!’’ şeklindeki sözüne ithafen ‘’Daha güzel olacak!’’ ifadesine yer vermesi gündemin merkezine yerleşti.

Kimi kesim Ekrem İmamoğlu'nun sloganıyla desteğini paylaşırken, Binali Yıldırım'ı destekçisi olanlar da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dile getirdiği ‘’Daha güzel olacak’’ sloganına yer vermeye başladı. Bunun üzerine sanatçı Alişan da, Instagram üzerinden bulunduğu paylaşımla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve Binali Yıldırım’a desteğini gösterdi.

alişan cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan

YAZDIR
YORUMLAR 41
 • Ferhat 1 yıl önce Şikayet Et
  Yahu arkadaş ne işiniz var sizin siyasetle siz sanatçılar tarafsız olmalısınız çünkü topluma mal olmuş kişilersiniz. Seçim zamanı gider oyunuzu kullanırsınız o kadar. Öyle değil mi?
  Cevapla
 • Vdemir 1 yıl önce Şikayet Et
  Alisan sende kocaman bir yürek var
  Cevapla
 • İLK 500 1 yıl önce Şikayet Et
  Alişan ı tebrikler ediyorum .diğer sanatçılardanda destekleri bekliyoruz.
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Yandaş slogan paylasirsan Sanatçı sin, Muhalif olursan sanatçı musfeddesi oluyorsun. Nasıl bir özgür, demokratik ülkede yaşıyoruz görün.
  Cevapla
 • canan 1 yıl önce Şikayet Et
  Herşey İslam hakim olunca en güzel olacak.İnşallah biz de o günü ölmeden görürüz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İngiltere Sağlık Bakanı konuştu, halk markete koştu
İkinci elde fiyat 8 ayda yüzde 85 arttı