Elçin Sangu, skandal iddia sonrası geri vites yaptı! İşte, o açıklama...

Show TV'de ekrana taşınan Çarpışma isimli dizi projesinde baş rol üstlenen Elçi Sangu, yaptığı paylaşım sonrası sosyal platformda adından söz ettirerek alay konusu haline geldi. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, adres kayıtlarında olmadığı yönünde iddia ileri süren Elçin Sangu'ya tokat gibi yanıt vererek işin bilinmeyen yüzünü gözler önüne serdi.

Elçin Sangu, skandal iddia sonrası geri vites yaptı! İşte, o açıklama...
Elçin Sangu, skandal iddia sonrası geri vites yaptı! İşte, o açıklama...
GİRİŞ 16.05.2019 13:25 GÜNCELLEME 16.05.2019 13:28
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

Son dönemlerde sosyal mecrada gerçekleştirdiği seçim paylaşımlarıyla gündemin konuşulan isimleri arasında yer alan ünlü oyuncu Elçin Sangu, yaptığı son paylaşımla sert kayaya çarparak eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Çarpışma adlı yapımda Zeynep rolünü üstlenen Elçin Sangu, 23 Haziran tarihinde tekrardan gerçekleştirilecek İstanbul seçimleri öncesinde adres kayıtlarında bulunmadığına ilişkin çarpıcı bir iddia ortaya atarak vatandaşları özellikle uyardı. Elçin Sangu'nun ortalığı karıştıran bu iddiasının ardından Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yanıt gecikmeyerek işin gerçek tarafını gün yüzüne çıkararak ünlü oyuncuya son noktayı koydu. 

Kadın dizisinde ağzı bir karış açık bırakan olay! Herkesi hayrete düşürdü

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Elçin Sangu'ya verilen yanıtla beraber ileri sürdüğü iddianın gerçeklerden tamamen uzak olduğunun ortaya çıkması ve kanıtlarıyla beraber asılsızlığının belirtilmesi üzerine pek çok kişi Elçin Sangu'yu yerden yere vurdu.

Hercai'de akıllara durgunluk veren olay! Böylesi ne görüldü ne duyuldu...

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü; ''29.03.2019 tarihinde elektronik imza ile adres değişikliği yaptığınız anlaşılmış olup, adres kayıtlarınızda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Ayrıca adres bilgilerinizi adres.nvi.gov.tr üzerinden de kontrol edebilirsiniz.'' şeklinde ifadelere yer verdi.

nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü elçin sangu

NE OLMUŞTU?

23 Haziran İstanbul seçimi öncesi tweet paylaşımında bulunan ünlü oyuncu Elçin Sangu şu sözlere yer vermişti:

-"Herkes adreslerini kontrol etsin. Mesela şu an geçen seçimde aynı adreste olmama rağmen bugün yaptığım kontrol sonucu adresimde yokum".

ELÇİN SANGU'DAN AÇIKLAMA GELDİ...

''1 yıl önce taşınmış olduğum evin iskan alımı geç olduğu için adres değişikliği muhasebecim tarafından 29 Mart'ta yapılmış. Seçmen listeleri daha önce askıya alınmış. Bu yüzden bir hata olmuş. Bu hassasiyetinizi seçim kararlarında da gösterseydiniz her şey çok güzel olurdu.''

elçin sangu

YORUMLAR 14
 • 1 milyonda 1 1 yıl önce Şikayet Et
  Boynunda haç ile gezen birisi için müslüman ve düşman gördüğü bir partiye yada iktidara kara çalması normal değil mi? kurumlar üzerinden seçilmiş iktidarın otoritesini sorgulatmak istemiş.
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Git işine elçinmiş sanguymuş Sende sanatçı hassasiyeti gösterseydin çok daha güzel olurdu ancak sanatçı olsaydın daha güzel olurdu
  Cevapla
 • BİLGİLİ 1 yıl önce Şikayet Et
  Fazla da eleştirmeyin , olmayan zekasını yakacaksınız zavallının.O tarafın sanatçıları böyleyse izleyenlerinin kültür seviyesini düşünmek istemiyorum.
  Cevapla
 • Alper Tunga 1 yıl önce Şikayet Et
  Ülkemizde bazı sanatçıyım diye geçinenlerin ne kadar zekaya sahip olduğunun güzel bir göstergesidir.
  Cevapla
 • Hakannn 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu vatandaşlar hangi sanatı icra etmişler de para kazaniyor lar mis o parayı kusura bakmasınlar da be davadan veriyorlar o sanatçılara kiralık bir ağzımiz olsun diye yoksa şu memlekette kimse iplemiyor
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Açıklamalar peş peşe geliyor! Türkiye ilk 5 ülke arasında
 Okullarda bazı kademelerde yüz yüze eğitim başladı