Kuzgun yeni sezon 2.fragmanı! Kuzgun için çok çetin geçen süreç başladı...

Kuzgun'un her şeye rağmen aşk ateşiyle yanıp tutuştuğunu gören Derviş'in, Dila'yı hem hayatından hem de yüreğinden tamamen söküp atması adına tehlikeli bir oyun hazırladığı sezon finalinin ardından Kuzgun 2.sezon ne zaman başlayacak? Babasının sonunu getirenlerden öcünü almak isteyen Dila'nın namluyu Derviş'e doğrulturken, Kuzgun da ondan önce davranıp kendi elleriyle Derviş'in hayatına son vermesinin sahne olmasının akabinde Kuzgun yeni sezon fragmanı izleyicilerle buluştu.

GİRİŞ 18.09.2019 10:29 GÜNCELLEME 18.09.2019 10:29
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Kuzgun'un tüm imkansızlıklara ve engellere rağmen kalbinde Dila'ya karşı taşıdığı sevgiden asla vazgeçemediğini fark etmesi üzerine kendi işine gelmeyen bu gidişata bir dur diyebilmek adına tehlikeli oyun hazırlamasının sahne olduğu sezon finalinin beraberinde Kuzgun 2.sezon ne zaman sorusu yöneltilmeye başlandı. ''İçimdeki karanlıkla, dönüştüğüm kişiyle yaşayamam!' diyen Dila'nın, silahı kalbine dayayıp bir an bile düşünmeden kendine ateş edip Kuzgun'a hayatının şokunu yaşatmasının aktarıldığı son bölümün akabinde Kuzgun yeni sezon fragmanı yayınlandı. 

Reynmen muhabire saldırdı: Yusuf Aktaş çirkin saldırı sonrası karakolluk oldu

Bilindiği üzere sezon finalinde; Babasının göz göre göre cinayete kurban gitmesine sebep olan kişilerin hesabını kesebilmek için hiç olmadığı biri haline dönüşen Dila, ''Beni kendinize benzettiniz!'' diyerek Behram'ın canına kast etmek üzere silahını çekip intikam yeminleri savurdu. Geri dönüşü olmayan ve faturası çok ağır gelecek bir hatanın meydana gelmemesi için alelacele olay yerine gelen Kuzgun da Dila'ya silah doğrultarak ''Eğer onu öldürürsen, abin Ali ölür'' sözlerinde bulunarak tetiği Derviş'in üzerinden çekmesini istedi.

Bu aşamadan sonra Kuzgun herkesi ters köşeye yatırıp hem babasının ve oğlunun canına kıydığını hatta annesini de öldürmeye kalktığını yüzüne vurarak gözünü bile kırpmadan Dervişi'i kurşunlayıp yere sererek yaşamını noktalamıştı. Diğer taraftan ise Kuzgun her ne kadar Dila'ya teslim olduğunu ve kendisini çok sevdiğini itiraf etse de iş işten çoktan geçmişti.

 

 

KUZGUN YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI!

KUZGUN YENİ SEZONA EKLENEN SÜRPRİZ OYUNCULAR...

Bilindiği üzere Kuzgun'un tanıtım fragmanında Çarpışma isimli dizi projesinde yer alan Onur Saylak'ın da kadroya eklendiği görülmüştü. Şimdi de Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Kiraz Mevsimi dizi yapımlarla büyük bir çıkış yakalayan Nilperi Şahinkaya ve Puhu TV platformunda yayınlanan Fi ve Çi dizileriyle adından söz ettiren Tülay Günal'ın da transfer edildiğinin bilgisine ulaşıldı.

KUZGUN 2.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yapımcılığını Kerem Çatay ve Pelin Diştaş'ın üstlendiği ve AY Yapım imzasıyla Star TV ekranlarına taşınan kaliteli ve iddialı dizi projesi Kuzgun 2.sezonun ne zaman başlayacağı konusunda şu an için henüz resmi bir açıklama gelmedi. Kuzgun yeni sezon yayın tarihi yapımcı tarafından duyurulur duyurulmaz içeriğimizde yer vereceğiz.

KUZGUN SON BÖLÜM SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Kuzgun son bölüm sezon finalinde; Kuzgun, Ferman’ın evinden aldığı bir delille Derviş’e gelir ve ondan bu delille ilgili araştırma yaptırmasını ister. Çıkacak sonuç, Yusuf’un hayatta olup olmadığını açığa çıkaracaktır. Meryem, Derviş’in gerçekte kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşir. Meryem bu andan itibaren mutlak bir ölümle yüzyüze kalırken, Kuzgun ile Ali arasındaki düşmanlık daha da derinleşecek, Ali, Kartal’ı da ateşe atacak bir hamlede bulunacak ve Kuzgun ile aralarında şiddetli bir hesaplaşma yaşanacaktır. Veliahtı Kuzgun’un Dila’ya hala zaafı olduğunu gören Derviş ise bu durumdan rahatsızdır.

Kuzgun’a tarafını belli etmesi, tercihlerinin ağırlıklarıyla yüzleşmesi ve Dila’dan uzaklaşması için çok riskli bir oyun kurar. Bu oyunun bir yürütücüsü Dila, öteki yürütücüsü Ali olacaktır. Dila, kendisinden istenen şeyle ilgili çok önemli bir kararın eşiğine gelir. Bu karar, Dila’nın kendisini aşağıya attığı bir uçurumdan farksızdır. Birbirlerine uzak ama birbirlerinin özlemiyle yanıp tutuşan Kuzgun ve Dila için bu kurulan oyun hayatlarını sonsuza kadar değiştiren son büyük adım haline gelir. En büyük bedeli Kuzgun’un mu Dila’nın mı ödeyeceği belli olmayan bu büyük adım, gözükara iki aşığın içlerindeki en ağır duygularla yüzleşmeleriyle şoke edici bir sona yol açacaktır.

YORUMLAR 4
 • Cicekfatma 2 yıl önce Şikayet Et
  Kuzgun ve dila sanki bu sezon dizi yeniden başlayacak aşkları daha güçlü ve bir yandan onur saylak ferman heyacanı ve gerilimi kaliteli ve merak uyandırıcı fakat kuzgunun aşkı dahada artacak gibi
  Cevapla
 • aytul 2 yıl önce Şikayet Et
  Yetkin beyle ayni fikirdeyim.Onur Saylak coook itici ve insanin moralini bozan korkunc bir tip. Dr.Aytul Parlar.
  Cevapla
 • aytul 2 yıl önce Şikayet Et
  Kuzgun Baris ve Biricikle devam etmeliydi.Yeni oyunculara gerek yoktu.
  Cevapla
 • Yetkin 2 yıl önce Şikayet Et
  Onur Saylak bu diziye gitmedi. Karakter olarak şimdiye kadarki dizilerde hep itici ve sıkıcı karakterlerde oynadı. Seyircinin hoşlanacağını sanmıyorum. Bence iyi yapmadılar.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Beşiktaş 3-0'ı koruyamadı!
Nöroloji uzmanında dikkat çeken Kovid-19 uyarısı! (21 Eylül 2021 Günün Önemli Gelişmeleri)