Esra Erol'un neşeden ağzı kulaklarına vardı! Göz dolduran paylaşım...

Geçtiğimiz günlerde karnında yeniden bir bebek taşıdığı iddiasıyla gündeme gelen Esra Erol, bir gün içerisinde iki mutluluğu birden yaşadı. Esra Erol, sosyal medya platformunda hem iki çocuğunun babası Ali Özbir'in yaş gününü hem de evliliklerinin dokuzuncu yıl dönümünü duygu yüklü bir mesaj eşliğinde kutladı.

Esra Erol'un neşeden ağzı kulaklarına vardı! Göz dolduran paylaşım...
Esra Erol'un neşeden ağzı kulaklarına vardı! Göz dolduran paylaşım...
GİRİŞ 07.07.2019 15:26 GÜNCELLEME 07.07.2019 15:26

2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir'le bir ömür boyu beraberliğe evet diyen ünlü sunucu Esra Erol bir gün içerisinde mutluluk üstüne mutluluk yaşadı. Sosyal mecrayı aktif bir şekilde kullanan ve sık sık ailesiyle beraber çekildiği fotoğraf kareleriyle takipçilerinin karşısına geçen Esra Erol, aynı anda peş peşe gönderide bulunması üzerine beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. 

Tolgahan Sayışman'ın eşi Almeda Abazi'den bebeğine dair duygusal itiraf!

Hercai'deki Akın Akınözü'den askerlik sonrası yankı uyandıran gönderi!

 

 

Esra Erol, gerek uzun yıllardır mutlu birlikteliklerini sürdüren Ali Özbir'in yaş gününü gerekse onunla hayatını birleştirmesinin dokuzuncu yıl dönümünü Instagram aracılığıyla özel bir mesajla kutladı. Bir gün içerisinde iki ayrı paylaşımda bulunan Esra Erol ilk olarak Ali Özbir ve iki çocuğuyla birlikte doğum günü pastasının önünde çektirdiği fotoğrafı yayınlayıp; ''İyi ki doğdun babamız'' şeklinde ifadelere yer vererek yaş gününü kutladı.

Ardından Esra Erol eşi Ali Özbir'le doğum günü kutlama gecesinde baş başa çekildikleri gönderiyi Instagram'dan takipçileriyle paylaşarak hemen altına “Yol arkadaşım” şeklinde duygusal bir not düştü. Esra Erol'un paylaşmış olduğu her iki gönderi, takipçilerinden gelen tebrik mesajlarıyla dolup taştı ve çok kısa bir zaman içerisinde yüksek sayıda beğeniye ulaştı.

Esra Erol ve Ali Özbir çifti dokuzuncu evlilik yıl dönümlerini ve yaş gününü yakın dostlarının konuk olduğu bir davet vererek kutladılar. Esra Erol ve Ali Özbir’in gerçekleştirdiği özel davete Fenerbahçeli futbolcu Volkan Demirel ve eşi ile Fenerbahçe Basketbol Takımı kaptanı Melih Mahmutoğlu da katılan konuklar arasındaydı.

esra erol ali özbir

 

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Uluslararası Adalet Divanı, yeni İsrail kararlarını açıkladı
Asıl soru: 'Başıboş köpek hakkı' mı, çocukların 'yaşam hakkı' mı?