TV8'e dinamizm katacak: Acun Ilıcalı, projelerini bir bir sıraladı...

Acun Ilıcalı, Survivor yarışmasının bu sezon için yayın hayatının bitmesinin akabinde TV8'de ekran serüvenine atılan Gel Yazın Konuşalım programına konuk oldu. Bilindiği üzere Gel Yazın Konuşalım programına Hakan Hatipoğlu ve Seray Sever'i transfer etmesiyle gündeme gelen Acun Ilıcalı, yeni bir transfer müjdesi daha vererek Alişan'ın da TV8 kanalında program sunacağını ifade etti.

TV8'e dinamizm katacak: Acun Ilıcalı, projelerini bir bir sıraladı...
TV8'e dinamizm katacak: Acun Ilıcalı, projelerini bir bir sıraladı...
GİRİŞ 12.07.2019 13:21 GÜNCELLEME 12.07.2019 13:21

Her yıl bambaşka sürprizleriyle izleyicisini ağırlayan Survivor yarışmasının Türkiye - Yunanistan formatında TV8 ekranlarına yer alıp ekran macerasının bu sezon için sonlanmasının ardından Gel Yazın Konuşalım isimli program yayınlanmaya başladı. Hakan Hatipoğlu ve Seray Sever'in sunumu eşliğinde gerçekleşen Gel Yazın Konuşalım programının ilk bölümünün konuğu ise ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'ydı. Son dönemlerde sahibi olduğu TV8 kanalına transfer ettiği isimlerle çok konuşulan Acun Ilıcalı, Gel Yazın Konuşalım programında izleyici kitlesini heyecanlandıracak açıklamalarda bulunurken Alişan müjdesini de verdi.

 

 

Müge Anlı, Güven Bana'da isyan bayraklarını kaldırdı: O cevap üzerine...

Cüneyt Özdemir, bu kez Şeyma Subaşı'yı hedef aldı! Son noktayı koydu...

 

 

Bu sezon seyircisinin karşısına geçen Survivor yarışma programından beklediklerini yüzde yüz alamadıklarına ilişkin öz eleştiride bulunan Acun Ilıcalı, bir sonraki sezon için farklı bir konseptte Survivor yarışması planladıklarını duyurdu.

Öncelikle TV8 ekranlarında yepyeni bir dizi projesinin yayın maratonundaki yerini alacağının altını çizen Acun Ilıcalı, baş rolünü ise Cansu Dere'nin üstleneceğini ifade etti. Tüm bunların yanı sıra Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğa veda ettiğini ilan etmesiyle sevenlerini büyük bir hayal kırıklığına uğratan Yemekteyiz'in yeni transferi Seda Sayan hakkında da açıklamalarda bulunmayı ihmal etmedi.

acun ılıcalı gel yazın konuşalım

Bu yıl sunuculuk koltuğuna Seda Sayan'ın oturacağı Yemekteyiz isimli yarışma programından son derece umutlu olduğunu sözlerine ekleyen Acun Ilıcalı, "Seda Sayan Yemekteyiz ile önemli bir görevi aldı. Seda'nın bir evde olması eğlenceli olacak. Heyecanla bekliyorum. Yıllardır çok istediğimiz bir formattı." Şeklinde ifadelere yer verdi.

TV8’in yeni sezona yepyeni projelere imza atacaklarını belirterek izleyicileri heyecanlandıran sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, Alişan bombasını da Gel Yazın Konuşalım programında patlattı. "Yakında Alişan'ın programı bizimle olacak." dedi ve "Evlere girerek insanları yarıştıracak. 3 nesili yarıştırmaya çalışacağız." Şeklinde ifadelerde bulunarak kanalına Alişan’ı da transfer ettiğini açıklamış oldu.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Putin'den Kırım Köprüsü'nde gövde gösterisi!
Ev sahipleri yeni zam bahanesi buldu! Vatandaşın cebine böyle göz dikme görülmedi