Yemin 83.bölüm fragmanı duyuruldu: Reyhan için bardağı taşıran son damla!

Yemin 82.son bölümde; Reyhan, eline geçen mektubun kimin yazmış olabileceğini aramaya koyulurken, Cavidan ise büyük kozuyla Cemre'yi köşeye sıkıştırıp göz dağı vermektedir. Yemin son bölümde; Her şeyin düzelmesini ve tüm yaraların iyileşmesini canı gönülden isteyen Reyyan, aşılması güç zorluklara rağmen sonuna kadar mücadele etti. Peki, Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen yapımlarından Yemin 83.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yemin 83.bölüm fragmanı duyuruldu: Reyhan için bardağı taşıran son damla!
Yemin 83.bölüm fragmanı duyuruldu: Reyhan için bardağı taşıran son damla!
GİRİŞ 25.09.2019 22:47 GÜNCELLEME 30.09.2019 10:17

Kanal 7 ekranlarında 24 Eylül Salı tarihinde izleyici kitlesini ağırlayacak Yemin 82.son bölümde; Gizli kalan gerçekleri gün yüzüne çıkarmak isteyen Reyyan, mektubu yazanın kim olduğunun netlik kazanması adına köşe bucak aramaya koyuldu. Yemin son bölümde; Cavidan is tüm kirli çamaşırlarını ortaya dökmek konusunda Cemre'yi parmağında oynatarak tehdit savururken, uzun bir süredir kurnaz oyunlarıyla herkesi kandıran Cemre'nin ise artık etekleri tutuşmaya başlamıştır. Her şeyi ortaya dökecek mektubun yazılı olduğu zarfın içerisini boş gören Cemre, büyük bir korku ve paniğe kapılırken, Kemal'in hiç beklemediği bir anda başının belaya girmesi sahne olacak. Her şeyin ilacının sadece zaman olduğuna inanan Reyyan'ın Emir için hazırladığı sürpriz planını devreye geçirmesinin ardından Yemin 83.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Emir'in annesi Cavidan'la heyecan dolu yüzleşmesinin aktarılacağı diziye dair en son gelişmeler...

YEMİN 83.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Kanal 7 ekranlarında izleyici kitlesinin büyük bir ilgi ve beğeniyle yakından takip ettiği Yemin 83.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

YEMİN 82.SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin’de bugün mektupta yazanları şaşkınlıkla okuyan Reyhan, mektubu gönderenin peşine düşer. Reyhan, kimden geldiği belli olmayan mektubun akıbetini araştırmaya başlar. Reyhan’ın sürpriz planı konağa bir bomba gibi düşecektir. Öte yandan Kemal ne işler çevirdiğini anlamak için Narin’i takip eder. Narin her şeyden habersizken, gazetede okuduğu haber Kemal’i altüst eder.

YEMİN 82.BÖLÜM İZLE...

YEMİN 82.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

KANAL 7 YEMİN YENİ BÖLÜMLERİ NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

KANAL 7 YEMİN DİZİSİ OYUNCU KADROSU KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar

YEMİN KONUSU NEDİR?

Reyhan, geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Dayısı gibi sevip saydığı Hikmet Tarhun’a ettiği yeminden sonra Emir ile evlenen Reyhan’ın hayatı değişir. Emir, herkesi şaşırtarak ilk kez gördüğü Reyhan ile evliliği kabul eder. Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır. Emir’in kaderinin yeniden yazıldığı günlerde, amcası Kemal’in hayatı da bir gece yarısı ansızın hayatına girinceye Leyla ile değişir. O geceden sonra Kemal, Leyla ve Masal için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika haberi: Sınav takvimi belli oldu! İşte yüz yüze eğitimde tüm detaylar
Kadın polis 'Özgür Filistin' diye bağırdı, ülkede gündem oldu