Yemin 84.bölüm fragmanı: Gözünü kan bürüyor! Bir an bile düşünmeden...

Yemin 83.son bölümde; Reyhan, Emir'e tüm söylediklerini inandırabilmek noktasında elinden geleni ardına koymamasına rağmen Cavidan ve Cemre yeniden güçlerini birleştirip kanıtları yok etmiştir. Yemin son bölümde; Çabalarından her defasında istediği gibi bir sonuç alamayan Reyhan'ın sürpriz şekilde konağı terk etme kararı alması Emir'in tedirginliğe sürüklenmesine neden oldu. İşte, Yemin 84.bölüm fragmanı geldi.

Yemin 84.bölüm fragmanı: Gözünü kan bürüyor! Bir an bile düşünmeden...
Yemin 84.bölüm fragmanı: Gözünü kan bürüyor! Bir an bile düşünmeden...
GİRİŞ 26.09.2019 20:29 GÜNCELLEME 27.09.2019 09:28

Kanal 7 ekranlarında 25 Eylül Çarşamba tarihinde yayınlanan Yemin 83.son bölümde; Gerçek olan ne varsa hepsini tek tek Emir'e göstermek isteyen Reyhan son çare olarak konağı Cavidan'ı getirse de büyük bir hüsrana uğraması sahne oldu. Yemin son bölümde; Cavidan ve Cemre ikilisi Reyhan'a karşı bir kez daha iş birliği yaparken, Emir ise en başından beri Reyyan'ın ne yapmak istediğine bir türlü anlam veremediği için kafası soru işaretleriyle doludur. Diğer taraftan Narin'in başına kötü bir şey gelmesinin önüne geçmek ve onu bütün kötülüklerden koruyup kollamak isteyen Kemal'in peşine takılmasıyla beraber hiç hesapta olmayan bir durumla karşı karşıya kalmasının ardından Yemin 84.bölüm fragmanı izleyici kitlesi tarafından iple çekiliyor. İşte, zorlukların ve engellerin hiçbirine aldırış etmeden Emir'e kendini ispatlayabilmek ve aralarındaki buzları tamamen eritmek için sonuna kadar mücadele etmesine ve elinden gelen ne varsa yapmasına karşın hiçbir şeyi yoluna koyamayan Reyhan'ın konağa veda etme kararı almasının akabinde Yemin 84.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

Yemin 83.bölüm fragmanı duyuruldu: Reyhan için bardağı taşıran son damla!

YEMİN 84.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

 

 

Kanal 7 ekranlarında izleyici kitlesinin büyük bir ilgi ve beğeniyle yakından takip ettiği Yemin 84.bölüm fragmanı yayınlandı.

YEMİN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Cavidan'ı konağa getiren Reyhan, gerçekleri ispat etmek ister. Ancak işler umduğu gibi gitmez. Reyhan, Cavidan’ı konağa getirir ama durumlar planladığı gibi olmaz. Reyhan'ın ne yaptığını anlamaya çalışan Emir ise kendisini bilmediği bir planın içinde bulur. Öte taraftan Narin'in belaya bulaşmasından korkan Kemal, telaşla Narin'in peşine takılır. Gittiği adreste hiç tahmin etmediği bir manzarayla karşılaşır.

YEMİN 83.SON BÖLÜM İZLE...

KANAL 7 YEMİN YENİ BÖLÜMLERİ NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

KANAL 7 YEMİN DİZİSİ OYUNCU KADROSU KİMLERDEN OLUŞUYOR?

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar

YEMİN KONUSU NEDİR?

Reyhan, geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Dayısı gibi sevip saydığı Hikmet Tarhun’a ettiği yeminden sonra Emir ile evlenen Reyhan’ın hayatı değişir. Emir, herkesi şaşırtarak ilk kez gördüğü Reyhan ile evliliği kabul eder. Cavidan ise gelin olarak taşralı bir kıza asla rıza göstermeyecek, imzalar atıldıktan sonra da evliliklerini bitirmek için elinden geleni yapacaktır. Emir’in kaderinin yeniden yazıldığı günlerde, amcası Kemal’in hayatı da bir gece yarısı ansızın hayatına girinceye Leyla ile değişir. O geceden sonra Kemal, Leyla ve Masal için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Erdoğan-Macron görüşmesinin perde arkası: Macron bilek güreşinden kaçtı
Son dakika: Başkan Erdoğan'ın sözleri BM'de salonu terk ettirdi