Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 169.bölüm fragmanı: Ateş püskürüyor! Zehir zemberek sözler...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168.son bölümde; Ekibinin sözünü dinlemeyip yalnızca kendi istekleri doğrultusunda hareket eden Alparslan'ın yeni olaya daha karışması Çakırbeyli hanesi için bardağı taşıran son hamle oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde başı derde giren Alparslan'ın imdadına yetişen Hızır, son hatasını affetmeyerek kapı dışarı etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 169.bölüm fragmanı yayında mı?

GİRİŞ 26.10.2020 07:39 GÜNCELLEME 26.10.2020 07:39
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

ATV'nin uzun soluklu dizi projesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Alparslan'ın başkalarının düşüncelerini görmezden gelerek kendi kurduğu tehlikeli planlarını birer birer devreye geçirirken diğer taraftan kimseyi dinlemeyen İlyas'ın başına açtığı sıkıntılarla boğuşan Hızır'ı eskisinden daha çetin geçecek zamanlar beklemektedir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son 168.son bölümde; Her ne kadar düştüğü tuzak sonrası ruhunu teslim etmenin kıyasından dönen Hızır, ölümcül planın baş kahramanı olan Bahar Sincanlı'yı yanlışından ötürü bağışlamış olsa bile, intikam ateşi bir an olsun sönmeyen İlyas ise olaya sebebiyet veren kişinin derhal yaşamına son verilmesini emretmektedir.

Masumlar Apartmanı 7.bölüm fragmanı ekranda mı? Son bölüm adeta deprem etkisi meydana getirdi!

Öte yandan masa kurallarını aykırı bir biçimde eylemlerde bulunmaya devam eden Alparslan'ın kovulmasına rağmen dur durak nedir bilmeyerek üyelerin haberi olmaksızın Yaman'a ders niteliğinde baskın girişiminde bulunmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 169.bölüm fragmanı bekleniyor. Hasımlarının burnundan fitil fitil getirerek bedel ödetme gayesini en ağır şekilde gerçekleştirmek için can atan Alparslan'ın düzenlediği operasyon esnasında beklenmedik bir zaman diliminde başına iş açılırken, Hızır'ın bir kez daha yardım eli uzatarak kriz büyümeden hayatını kurtarmasının akabinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 169.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emirlere itaat etmeyen yeğeninin defasında risk doğuran hamlelerde bulunmasından son derece rahatsızlık duyup tahammül edemeyecek noktaya gelen Hızır'ın, şaşkına uğratan bir karar vererek evden kovmasının sahne olduğu dizi hakkında en yeni gelişmeler...

Çukur dizisiyle tamamen ilişiğinin kesildiği sanılmıştı! Bir döndü pir döndü: Rüzgar gibi esti

Fox TV yapımları teker teker final yapıyor! Öğretmen dizisi büyük hüsrana uğradı: Sona erecek

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 169.BÖLÜM FRAGMANI EKRANDA!

Zengin oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Yalçın Hafızoğlu ve Ozan Akbaba gibi birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerin yer aldığı ve Salı akşamı heyecan ve gerilim yüklü sahneleriyle dizi severleri ağırlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 169.bölüm fragmanı yayına girdi.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DA ŞOKE EDEN KARAR! KOVULUYOR...

YORUMLAR 9
 • Kaan 3 ay önce Şikayet Et
  Hızır bi öl artık şişirdin yani
  Cevapla
 • fast... 3 ay önce Şikayet Et
  it ürür kervan yürür vesselam
  Cevapla
 • Ayışığı 3 ay önce Şikayet Et
  Ölüler yorum yapar lakin işiten olmaz !!!
  Cevapla
 • ali kemal küçük 3 ay önce Şikayet Et
  Bu saçmalıkları izleyen saçma sapan insanlarsınız.
  Cevapla
 • Sikici 3 ay önce Şikayet Et
  Sen ne izliyonn pepeyimi
  Cevapla
 • Ceka 3 ay önce Şikayet Et
  Seni incidenin adı nedir? Səni də evdən qovublar ?)
  Cevapla
 • Ender 3 ay önce Şikayet Et
  Sen kimsin sen niye izliyon saçma adam seeni
  Cevapla
 • osmanlı 3 ay önce Şikayet Et
  Yeni bir oyunnn
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Navalny çağrı yaptı, Rusya'da sokaklar karıştı! Eşi de gözaltına alındı
Erdoğan'dan dikkat çeken hatırlatma: Bizden saklama ücreti bile aldılar