Türk gazeteciler Azerbaycan'da

Anadolu Yayıncılar Derneği’nin öncülüğünde Türkiye'den katılım sağlayan basın mensupları Azerbaycan ziyaretinde Bakü ve Gence’de temaslarda bulunulacak.

GİRİŞ 22.10.2020 18:42 GÜNCELLEME 23.10.2020 16:09
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Anadolu Yayıncılar Derneği ve Azerbaycan Yeni Çağ Medya Grubu organizasyonu ile TİKA ve Yurtdışı Akraba Topluluklar Başkanlığı desteği ile gerçekleştirilecek olan Azerbaycan ziyaretinde Bakü ve Gence’de temaslarda bulunulacak. 

 

 

Anadolu Yayıncılar Derneği başkanı Sinan Burhan yaptığı açıklamada, "Türk ve Azerbaycanlı gazeteciler bir araya gelecekler. Anadolu medyası ve ulusal basın temsilcileriyle Bakü’de olacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi, biz "tek millet, iki devlet" anlayışıyla, Azerbaycanlı kardeşlerimizle dayanışmamızı güçlendirerek sürdüreceğiz” dedi.

Burhan, Anadolu’dan Azerbaycanlı kardeşlerimize dualarımızı götürüyoruz dedi. 

 

İlk geziye Sabah Gazetesi’nden Hilal Kaplan, Takvim Gazetesi’nden Ekrem Kızıltaş, İnternethaber.com’dan Hadi Özışık, Kanal D Haber’den Ercan Gürses, Yeni Akit Gazetesi’nden Hacı Yakışıklı ve Azerbaycan'dan Yeniçağ Medya Grubu başkanı Agil Alesger katılıyor.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • ramazan 1 ay önce Şikayet Et
    hakı bilip haka yürümek var
    Cevapla
  • siverlı 1 ay önce Şikayet Et
    bit mletız ve bir ümerız kardeş ezarbeyçanla bilmiyen bilsı canımızla kanımızla malımızla ezarbeycanın yanıdayız dünay bunı büyle bilsı
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İsrail Aksa'da oldu bitti peşinde
BAE'liler Filistin'de bunu da yaptı! Heyeti haham karşıladı, sonrası rezalet