Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44.bölüm fragmanı: Paniklendiren vahim tablo! Hayata tutunabilecek mi?

Kuzey Yıldızı 43.son bölümde; İmkansızlıkları ortadan kaldırıp sevda hikayesinde mutlu sona ulaşan ikili bu kez çok farklı problemlere göğüs germek zorundadır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde; Babalık duygusunu tatmak için can atan Kuzey, Yıldız'ın da evlat sahibi olma fikrine sıcak bakması adına akla karayı seçerek kırk takla atmaktadır. İşte, tutkunlarının iple çektiği Kuzey Yıldızı 44.bölüm fragmanı aktarıldı.

GİRİŞ 19.12.2020 21:08 GÜNCELLEME 19.12.2020 21:08
Bu Habere 18 Yorum Yapılmış

Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde; Deyim yerindeyse bin dereden su getirerek evlilik kervanına katılan ikili, madalyonun öteki tarafıyla yüzleşmeye başlamıştır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 43.son bölümde; Beklentilerin birbirine zıt düşmesi nedeniyle ilişkilerinde akıllarının ucundan bile geçmeyecek problemler baş gösterirken, Yıldız işin kolayına kaçıp Kuzey'den uzaklaşma yolunu tercih etmektedir.

Kurdukları ailenin genişleyerek minik bir üyenin daha katılmasını isteyen Kuzey, Yıldız'ın da annelik düşüncesine olumlu yaklaşması için gayretle ikna faaliyetlerinde bulunmasının ardından Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44.bölüm fragmanı bekleniyor. İnadından asla ödün vermeyen Yıldız'ın gönlünü hoş tutarak jest yağmuruna tutan Kuzey, hayaline adım adım yaklaşmak için uygun ortamı oluşturmaya çalışmasının akabinde Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44.bölüm fragmanı yayında mı? Fikir çatışması yaşayan Yıldız, sevdiği adamın kararına sert bir tutumla itiraz ederek ondan köşe bucak kaçarken Kuzey'in de pes demeye hiç niyetinin olmaması ortaya renkli görüntüler çıkardı.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 44.BÖLÜM FRAGMANINDA ÇOK KONUŞULAN TOKAT SAHNESİ!

Yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği Süreç Film imzasıyla her Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında dizi severleri gülmekten kırıp geçiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44.bölüm fragmanı yayına girdi.

 

 

Uyanış Büyük Selçuklu 12.bölüm fragmanı: Sinir küpüne çeviren olay! İsyan bayraklarını kaldırdı

Kuruluş Osman 38.bölüm fragmanı: Şoka girdiren olay! Bunu izleyenler neye uğradığını şaşırdı...

KUZEY YILDIZI İLK AŞK'TA SOSYAL MEDYAYA YERLEŞEN KRİZ SAHNESİ!

Mucize Doktor 42.bölüm fragmanı: Hedef tahtasına yerleştirdi! Son sürat oklarını fırlatıyor

KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 44.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK? 

Oyuncu kadrosunu; Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan, Toygan Avanoğlu, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Berfin Nilsu Aktaş, Gizem Güneş, Yasemin Hadivent, Zeynep Kankonde, Özgün Karaman, Merve Şen ve Ecem Çalhan gibi ilgi gören isimlerin oluşturduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44.bölümüyle 19 Aralık Cumartesi tarihinde saat 20:00'da Show TV kanalında izleyicisine kahkaha tufanı estirecek.

YORUMLAR 18
 • Kdr 1 yıl önce Şikayet Et
  Sanki yeni bir hayata giriyorum
  Cevapla
 • Gül 1 yıl önce Şikayet Et
  Ailecek izliyoruz çok güzel bir dizi
  Cevapla
 • Özge Nur 1 yıl önce Şikayet Et
  Kuzey yıldızı hiç bitmesin
  Cevapla
 • GÜL 1 yıl önce Şikayet Et
  Bence güzel bir dizi Ailecek izleniyor devam etsin
  Cevapla
 • Ahmet cakmak 1 yıl önce Şikayet Et
  Çok güzel film gülerek heycanla izliyom film bitmesinnnn
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Emniyet duyurdu: 35 bin personelin ataması ve yer değişikliği yapıldı
Gökbey'e milli motor takılacak