Arka Sokaklar 573.bölüm fragmanı: Soğuk duş etkisi yapıyor! Kan donduran vaka...

Arka Sokaklar 573.bölüm fragmanında talihsiz vaka yaşayan Selin’in sağlık durumunun kritik seyirde giderken beraberinde yaşam savaşı verdiğine tanıklık eden yakınları acıların en büyüğüyle sınandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında, Acilen sağlık kuruluşuna sevk edilmek üzere yola çıkıldığı esnada ağır yaralı vaziyetteki Selin’in hızlı kan kaybetmesiyle panik havası oluştu. Arka Sokaklar 572.son bölüm ayrıntıları!

GİRİŞ 12.01.2021 00:18 GÜNCELLEME 12.01.2021 00:18

Arka Sokaklar son bölümün yayına girmesi üzerine aktarılan yeni bölüm fragmanında, canına kastedilen Selin’e olay yerinde müdahale yapılarak sağlık görevlileri tarafından apar topar hastaneye yetiştirilmeye çalışılması gerilimi en uç noktaya taşıdı. Arka Sokaklar 573.bölüm fragmanında, Ekipten kimseye haber vermeksizin başına buyruk hareket edip göreve gittiği sırada kendisine bıçak çekilen Selin, her geçen saniye ciddi seviyede kan kaybı yaşamaktadır.

Gönül Dağı 12.bölüm fragmanı: Keder bulutları dolaşıyor! El ele verip hepsini dağıtabilecek mi?

Akıncı 3.bölüm fragmanı: Can evinden vuruluyor! Akıncı'nın en hassas noktasından yakalıyor...

 

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanında hem oksijen satürasyonu hem de tansiyonu vahim bir tabloda olan Selin’in hastaneye gidinceye kadar dayanması lazım geldiğinin özellikle altı çizilirken birdenbire gözlerini kapaması yeni bir krizi doğmasına zemin hazırladı. Arka Sokaklar dizisinde Selin’in hayat mücadelesi verdiğinden haberdar olan ekip arkadaşlarının nasıl olduğuna anlam veremeyip başından aşağı kaynar sular dökülürken, Mesut ise meydana gelen bu hadiseden ötürü raydan çıkıp çılgına dönerek siniriyle ortalığı tozu dumana kattı.

Mucize Doktor 45.bölüm fragmanı: Şoke eden karar! Son noktayı koyarak tek kalemde silip atıyor

Bir Zamanlar Çukurova 80.bölüm fragmanı? Umulmadık buluşma! Aklının köşesinden dahi geçmezdi...

ARKA SOKAKLAR 573.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Yapımcılığında Türker İnanoğlu'nun yer aldığı, yönetmenliğini Orhan Oğuz'un üstlendiği ve senaristliğini ise Sinan Yurdakul ve Ozan Yurdakul'un ikilisinin kaleme aldığı Erler Film imzasıyla Kanal D'de uzun yıllardır serüvenini aralıksız sürdüren Arka Sokaklar 573.bölüm fragmanı yayınlandı.

ARKA SOKAKLAR 573.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Zengin oyuncu kadrosunda; Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont gibi başarılı isimlerin yer aldığı, başarısını daima sürdüren ve geniş yelpazede izleyici kitlesine sahip dizi projesi Arka Sokaklar 573.bölümüyle 15 Ocak Cuma tarihinde saat 20:00'da sürprizlerle dolu sahneleriyle seyircisini ağırlamaya hazırlanıyor.

Masumlar Apartmanı setinden ağlatan haber! Hayata veda ettiğini işte bu sözlerle duyurdu...

Arıza'nın rağbet gören isminden hüzünlendiren haber! Ayrı kalması kaçınılmaz bir gerçek oldu...

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bakan Şimşek: Cari açıktaki düşüş orta vadeli programımızın çalıştığını gösteriyor
Kamuda tasarruf dönemi! Cevdet Yılmaz detayları açıkladı