Kuruluş Osman 45.bölüm fragmanı: Hassas noktasından feci yaralayacak! İmtihanı geçebilecek mi?

Kuruluş Osman 44.son bölümde; Osman'ın talimatı üzerine obayla ilişiği kesilen Targun-Göktuğ işbirliği gerçekleştirerek yeni ortakları Flatyos'la taaruz planını hayata geçirir. Kuruluş Osman son bölümde Osman, yeğenini esaretten çekip çıkarabilmek adına kalesini boşaltarak düşman eline verse de stratejik planını devreye geçirerek tekrardan fethetmesi obada bayram havası estirdi. Kuruluş Osman 45.bölüm fragmanı çıktı.

GİRİŞ 10.02.2021 12:16 GÜNCELLEME 10.02.2021 12:16
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Kuruluş Osman son bölümde; Bayhoca'yı esir düştüğü bölgeden kurtarıp hürriyetine yeniden kavuşabilmesi için Osman, sağ gösterip sol vuracak planını aktif hale getirerek iş bitiriciliğini konuşturacaktır. Kuruluş Osman 44.son bölümde; İşleri yoluna koyup dirlik-düzenin sağlanması ve oğlunun sağ salim aralarına dönmesini isteyen Savcı'nın hatalı kararı yüzünden başı belaya girerken, evladının acısıyla yanıp tutuşan Lena ise Flatyos'un ayağına kadar giderek son çare olarak ondan yardım talep etmesi ortalığı karıştırdı.

Masumlar Apartmanı oyuncusundan endişelendiren 'hastalık' konuşması! Serüveni noktalanacak mı?

 

Uyanış Büyük Selçuklu 21.bölüm fragmanı: Karanlıklardan aydınlığa geçirecek! Güneş gibi doğacak

Osman, Bayhoca'nın kazasız belasız obaya gelebilmesi için kaleyi boşaltacakları yönündeki kararını bildirirken, töreye uygun olmayan şekilde hareket ettiği için Bamsı isyan bayraklarını kaldırıp eleştiri oklarını üzerine saplamasının ardından Kuruluş Osman 45.bölüm fragmanı bekleniyor. Kaleyi teslim ederek yeğeninin esaretinin son bulmasını sağlayan Osman, ustalıkla tasarladığı planının ikinci aşamasını uygulamaya alıp Kulacahisar'a yerleşen düşmanların en savunmasız anında her birini teker teker etkisiz hale getirerek bir kez daha üstün başarıyla fethetmesi göğüsleri kabarttı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.bölüm fragmanı var mı? İbreti alem için canını dişine takıyor

Masumlar Apartmanı 21.bölüm fragmanı: Olmazları olduruyor! İmkansızlıkların üstesinden geliyor

KURULUŞ OSMAN 45.BÖLÜM FRAGMANI YAYINA GİRDİ!

Olay örgüsünü Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın yazdığı, genel yönetmenliğinde Metin Günay'ın yer aldığı, gerek zengin oyuncu kadrosu gerekse etkileyici olay örgüsü ve başarılı prodüksiyonu ile heyecan ve gerilim tufanı estirerek her hafta birincilik tahtını hiçbir rakibine kaptırmayan Kuruluş Osman 45.bölüm fragmanı ekrana geldi.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

KURULUŞ OSMAN 45.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

 Diriliş Ertuğrul yapımı hem ülkemizde hem de dünyanın çeşitli ülkelerinde nam salan Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğinde de Ahmet Yılmaz ve Fethi Bayram ikilisinin bulunduğu Bozdağ Film farkıyla kaliteli ve iddialı sahneler çıkaran Kuruluş Osman 45.bölümüyle 10 Şubat Çarşamba tarihinde saat 20:00'da akıllardan silinmeyecek sahneleriyle dizi severlerin huzuruna geçecek.

YORUMLAR 6
 • Ezel 2 yıl önce Şikayet Et
  Evet kağıt üstüne ama burda farklı bir şey var. Burda devletin ne kadar zor kurulduğunu ve Müslümanlığı anlatıyor. Bu dizi sayesinde Müslüman olmuş kadın var. Bu yüzden faydası da var hemde devletimiz var NE MUTLUYUM TÜRKÜM DİYENE
  Cevapla
 • DERMİŞİM 1 2 yıl önce Şikayet Et
  bu hain pusulardan yine kurtulur kulucayı verdim der nede olsa kuluca bir kale olmaktan çok yol geçen hanına benzedi. bu dizinin hiç bir bölümünü kaçırmıyorum bakıyorum şu yere göğe sığdırılamayan osmanlı nasıl kurulmuş.
  Cevapla
 • Ali 2 yıl önce Şikayet Et
  Nice drama
  Cevapla
 • Cehennem zebanisi 2 yıl önce Şikayet Et
  Kağıt üzerinde yazılmış hikayeyi seyrediyorsun ne aslı ne nesli bu tamamen hikaye Osmanlı nın kuruluşu ile sadece isim benzerliği var sadece filim izliyorsun.
  Cevapla
 • Osmanlı torunu. 2 yıl önce Şikayet Et
  Çok şükür her türlü övgüye mazhar olan bir neslin torunuyuz.Osmanlı için bu övgüler az bile.
  Cevapla
 • yalnızkurt 2 yıl önce Şikayet Et
  Söğütte çekilmeliydi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İYİ Parti'nin kurucularından Ethem Baykal'dan Akşener'e istifa çağrısı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim zaferi sonrası siyasilerden tebrik paylaşımları!