Bir Zamanlar Çukurova 84.bölüm fragmanı: ''Yüzsüzlüğün kitabını yazıyor!'' Ayıbından korkmuyor

Bir Zamanlar Çukurova 83.son bölümde; Hünkar'ın cinayetindeki düğümleri çözmeye ve yapbozun eksik kalan parçalarını tamamlamaya uğraşan polis, davanın seyrini değiştirecek büyük ipucu elde etti. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Kerem'e bırakılan paraların tek bir kuruşuna dahi dokunamayacağını geç de olsa anlayan Behice tamamen raydan çıkarak esas yüzünü gösterdi. Bir Zamanlar Çukurova 84.bölüm fragmanı çıktı mı?

GİRİŞ 18.02.2021 07:00 GÜNCELLEME 18.02.2021 07:00
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Yılmaz'ın kayıplara karışan 30 milyon TL değerindeki mirasının Züleyha'nın Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışladığı arazinin toprağından çıkması herkeste soğuk duş etkisi meydana getirdi. Bir Zamanlar Çukurova 83.son bölümde; Müjgan'ın en başından itibaren oğlunun istikbalini hiçe saydığını zannettiği Yılmaz'ın aslında Kerem'i yüz üstü bırakmadığı ve nakde çevirdiği mirasını üzerine bıraktığı resmi belgeyle kanıtlandı. 

Masumlar Apartmanı 23.bölüm fragmanı 'Kırk yıl düşünse aklına gelmezdi!' Hayretten donakalıyor

 

Uyanış Büyük Selçuklu 22.bölüm fragmanı: 'Ciğeri sökülüyor!' Büyük feryadı yeri göğü inletiyor

Servet değerindeki mirasa elini dahi süremeyeceğini açıkça fark eden Behice, öfke patlaması yaşayarak Müjgan'a asıl niyetini belli eden konuşmalarda bulunurken aralarında soğuk rüzgarlar esmesinin ardından Bir Zamanlar Çukurova 84.bölüm fragmanı bekleniyor. Züleyha ise henüz evliliklerinin baharında olan Gülten ile Çetin'in konaktan kovulduğunu öğrenir öğrenmez soluğu Müjgan'ın yanında alıp hesap sorarken, Müjgan ise yapmak mecburiyetinde kaldığını ve bunun için haklı gerekçelerinin olduğunu izah etmesinin akabinde Bir Zamanlar Çukurova 84.bölüm fragmanı duyuruldu mu?

Masumlar Apartmanı 22.bölüm fragmanı Korkulu düşleri gerçeğe mi dönüştü? Acı iliklerine işliyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.bölüm fragmanı: Ar damarı çatlayanları kazdığı çukura gömecek

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 84.BÖLÜM FRAGMANI EKRANA GELDİ!

Zengin oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Furkan Palalı, Nazan Kesal, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu,  Şirin Öten, Bülent Polat, Alayça Öztürk, Mehmet Polat, Sibel Taşçıoğlu, Aras Şenol, Turgay Aydın, Selin Yeninci,Serpil Tamur, Polen Emre ve Selin Genç isimlerinin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 84.bölüm fragmanı yayına girdi.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA İNANILMAZ CİNAYET!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı öncesi yayına giren son bölümde; Züleyha'nın polis dostu Hünkar Yaman cinayetinin perde arkasını ve bu işte kimin parmağı olduğuna yönelik hummalı bir araştırma sürecinden geçip hakikati ortaya çıkarmaya yardımcı olacak mühim bir bilgi toplamıştır. Bir Zamanlar Çukurova 84.bölüm fragmanı sorgusu yürütülürken son bölümde; Avucunun içine yavaş yavaş almaya başladığı Demir'le olan samimiyetleri her geçen gün gittikçe artan Ümit ise engelleri teker teker aşmayı kafasına çoktan koymuştur ve gerek konuşmaları gerekse hal-hareketleriyle kısa bir zaman içerisinde etkisi altında bırakmıştır. 

Kırmızı Oda'da görülmemiş transfer! Kurtlar Vadisi oyuncusu hislerinizin tercümanlığını yapacak

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 84.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yapımcığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ve yönetmenlik koltuğunda ise Murat Saraçoğlu’nun oturduğu Tims&B Productions imzasıyla her hafta yüksek izlenme oranlarıyla göze çarpan Bir Zamanlar Çukurova 84.bölümüyle 18 Şubat Perşembe tarihinde saat 20:00’da ATV ekranlarında sürprizlerin bir an dahi eksik olmayacağı sahneleriyle tutkunlarına bambaşka bir dizi deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

YORUMLAR 9
 • Murat 3 yıl önce Şikayet Et
  Bence dizi çok güzel
  Cevapla
 • Rana 3 yıl önce Şikayet Et
  Çok hırçın s Bir film
  Cevapla
 • ayşe 3 yıl önce Şikayet Et
  kabak tadı verdi artık bitsin.
  Cevapla
 • Levo 3 yıl önce Şikayet Et
  Aynen ama yinede guzel
  Cevapla
 • Nurgül Topdaş 3 yıl önce Şikayet Et
  Hünkar yaman diziden çıkınca hiç tadı kalmadı dizinin bence geri dönsün yılmaza geri dönsünler
  Cevapla
 • Seyhan 3 yıl önce Şikayet Et
  Dizilerde lutfen oyuncular dizi bitene kadar degismesin cunku tadi kalmiyor gonul davi emanet cukurova guzel devam
  Cevapla
 • Merjen 3 yıl önce Şikayet Et
  Aynen ama yine diziden ayrilamiyor insan
  Cevapla
 • Niris 3 yıl önce Şikayet Et
  Aynen valla katiliyorum hunkar la yilmaz geri gelsin.
  Cevapla
 • Neriman 3 yıl önce Şikayet Et
  Bencede dizi bitene kadar oynuycana dair anlaşma yapmalilar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Milyonların gözü bu toplantıda! Kabine toplanıyor! Başkan Erdoğan duyuracak
Zelenskiy'den Trump açıklaması: Bundan korkmuyorum