Kardeşlerim dizisi tarifsiz hissiyatlar tattırmaya geliyor! Kardeşlerim'e sayılı günler kaldı..

ATV'nin çiçeği burnunda dizisi Kardeşlerim, yayın maratonuna sağlam giriş yaparak dizi severlerin memnuniyetini kazanmak üzere kolları sıvadı. Kardeşlerim, içleri sızım sızım sızlatan olay örgüsüyle izleyenlere duygu yüklü dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Etkisinden uzun süre çıkamayacağınız sahnelerde imzasını taşıyacak ve acıklı hikayesiyle şimdiden dikkatleri üzerine çeken Kardeşlerim dizisi ne zaman başlıyor?

GİRİŞ 19.02.2021 20:46 GÜNCELLEME 19.02.2021 20:46
Bu Habere 28 Yorum Yapılmış

Kardeşlerim dizisi, telafi edilmesi mümkün olmayan korkunç olay sonucunda anne ve babalarının yaşam savaşını kaybetmesiyle yoluna tek başına devam etmek zorunda kalan kardeşlerin yürekleri dağlayan yaşam mücadelesini konu olarak işliyor. Gözyaşlarının sel olup akacağı Kardeşlerim dizisinde kimsesiz kalan kardeşlerin birbirlerine kol kanat germesi ve henüz çocuk yaşında büyük sorumlulup alıp hayatın ipini göğüslemeye çalışmaları seyircisini derinden sarsacak. Kardeşlerim dizisi hayatın getirdiği olumsuz koşullara, önlerine çıkan türlü engellere ve aksiliklere rağmen yine de pes etmeyip dimdik durmaya çalışan ve her ne olursa olsun ümit ışığı sönmeyen çocukların hikayesi şimdiden geniş bir kesimin takdirini kazandı.

Bir Zamanlar Çukurova 85.bölüm fragmanı ''Defteri komple kapanacak!'' Tertemiz sayfaya geçecek

Yönetmenlik koltuğunda Serkan Birinci'nin oturacağını ve Gül Abus Semerci'nin de senaryosunu yazacağı NGM yapım imzasıyla ATV ekranlarında her Cumartesi akşamı sürprizlerin bir an dahi eksik olmadığını sahneleriyle dizi tutkunlarını ağırlayacak Kardeşlerim dizisi ilk bölümü ile 20 Şubat 2021 tarihinde yayına girecek.

Mucize Doktor 51.bölüm fragmanı: ''Vuslat dur durak bilmiyor'' Şimdiki hamlesi çok konuşulacak!

KARDEŞLERİM DİZİSİ TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI!

ATV'NİN YENİ DİZİSİ KARDEŞLERİM'İN KONUSU NEDİR?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul'un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

Kuruluş Osman 47.bölüm fragmanı: ''Büyüyüp kök salacak!'' Uçsuz bucaksınız okyanusunda boğacak

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER YER ALMAKTADIR?

*Ahu Yağtu (Suzan)
*Fadik Sevin Atasoy (Şengül)
*Celil Nalçakan (Akif)
*Cüneyt Mete (Orhan)
*Aylin Akpınar (Emel)
*Halit Özgür Sarı (Kadir)
*Yiğit Koçak (Ömer)
*Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye)

YORUMLAR 28
 • Ayten 2 yıl önce Şikayet Et
  Suzanla akıfe bayılıyorum çok sevıyorum bu dızı hiç bıtmesını cumartesıyı iple çekyorum❤️❤️
  Cevapla
 • Ayten 2 yıl önce Şikayet Et
  Akif olmasa fılmın tadı kaçar
  Cevapla
 • Nar 2 yıl önce Şikayet Et
  Kadir Ömeri Asiyani Emeli Durugy Melisani Olcayi Aybikeyi Coooooooook seviyoruuuuuuuuum
  Cevapla
 • Nar 2 yıl önce Şikayet Et
  Ben türkmenistanlyyim kardeşlerim dizisine okadar baýilyýorum seve seve izliýorum özetini bile tek tek isliyorum dünýanyn en gùzel dizi bu emeklerinize saglyk
  Cevapla
 • Nar 2 yıl önce Şikayet Et
  Cok seviyorum seve seve isliyorum
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye'de Gazze açıklaması: Tek taraflı adım atma zamanı! - Gazete manşetleri
Katil İsrail, yardım bekleyen onlarca kişiyi öldürdü