Kuruluş Osman 52.bölüm fragmanı: ''Hallaç pamuğu gibi atıp cesedini parça parça edeceğiz!''

Kuruluş Osman 52.bölüm fragmanında gerilim en uç noktaya ulaştı. Aksiyonun bir an dahi eksik olmadığı Kuruluş Osman'ın 52.bölüm fragmanı soluk soluğa izlendi. Osman'ın çarpıcı konuşmalarının damgasını vurduğu Kuruluş Osman yeni bölümde yaşanacak gelişmeler!

GİRİŞ 31.03.2021 15:05 GÜNCELLEME 31.03.2021 15:05
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

İzleyenlere bambaşka bir dizi deneyimi sunan Kuruluş Osman'ın iple çekilen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Reyting listesinde birincilik koltuğunu kimseye kaptırmayan dizinin hayran kitlesi her geçen gün hızla büyüyor. Kuruluş Osman 52.bölüm fragmanında, Osman'ın hançerden keskin sözleri ortalığı tozu dumana katacak. Peki, her bölümü keyifle takip edilen dizide gelecek hafta seyirciyi hangi olaylar karşılayacak?

Kırmızı Oda'dan Gönül Dağı hanesine ses getiren transfer! Fadime rolüyle apayrı renk katacak

KURULUŞ OSMAN 52.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Olay örgüsünü Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ'ın yazdığı, genel yönetmenliğinde Metin Günay'ın yer aldığı, gerek zengin oyuncu kadrosu gerekse etkileyici senaryosu ve başarılı prodüksiyonu ile gerilim tufanı estirerek her hafta birincilik tahtını hiçbir rakibine kaptırmayan Kuruluş Osman 52.bölüm fragmanı yayına girdi. 

Masumlar Apartmanı 28.bölüm fragmanı Naci'nin hikayesine nokta mı koyuldu! Veda mesajları geldi

KURULUŞ OSMAN 51.SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Düğün toyunun ardından Osman Bey ve alpleri, Nikola ile ticaret anlaşması yapan Umur Bey'i bulmak için yola düşerken; Gündüz Bey, Dündar Bey ve Boran Alp'i düğün toyuna katılanların sağ salim obaya dönmesi için geride bıraktı.

Togay ise emrindeki Bizans askerleri ile kafilenin yoluna tuzak kurdu. Kayılara oklarla saldıran Togay'un tuzağına karşılık Dündar, Gündüz, Bamsı, Boran ve Demirci alpleri organize etmeye çalıştı. Bala Hatun ve Gonca Hatun başta olmak üzere hatunlar da kılıçlarına davrandı.

Uyanış Büyük Selçuklu gelecek hafta olacak mı? Çok konuşulacak açıklama: Herkes dikkat kesildi!

Düğünü kana bulamak isteyen Togay, gelin Gonca Hatun'u hedef aldı. Gonca Hatun'un Togay'ın attığı okla vurulurken, atılan ikinci okun hedefine ulaşmaması için Abdurrahman Gazi vücudunu siper etti.

Bamsı Bey, kalbinden vurulan Abdurrahman Gazi'ye yardıma koştu. Bamsı Bey'e "Yolun sonu şehadet olsun derdim Bamsı Bey'im. Allah dualarımızı kabul buyurdu" dedi ve kelime-i şahadet getirerek son nefesini verdi.

KURULUŞ OSMAN 52.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Diriliş Ertuğrul yapımıyla gerek ülkemizde gerekse dünyanın çeşitli ülkelerinde nam salan Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğinde de Ahmet Yılmaz ve Fethi Bayram ikilisinin bulunduğu Bozdağ Film farkıyla kaliteli ve iddialı sahneler çıkaran Kuruluş Osman 52.bölümüyle 31 Mart Çarşamba tarihinde saat 20:00'da akıllardan silinmeyecek sahneleriyle dizi severlerin huzuruna geçecek.

YORUMLAR 10
 • gerçekçi 3 yıl önce Şikayet Et
  herşeyin üstesinden gelen kayı obası ve Osman bir haini bulamıyor çok basit tuzaklara karşı koyamıyor yok artık diyorum siz Osmanlıyı övüyor musunuz dövüyor musunuz duyguyu veremeyen oyuncularla doldurmuş sunuz. Ertuğrul Turgut ve bamsıyı özlüyoruz
  Cevapla
 • Yakup 3 yıl önce Şikayet Et
  Bizim ecdadımızı bu kadar küçük göstermeyin nikolo kaledeki bütün osman beyin adamlarını buldu öldürdü halen osman bey yakınındaki bir hain amcasını bulamadı birde amcasının parmağındaki yüzük olmamasına rağmen bu senoryoyu kafalarına göre yazıyorlar birde bizanslılar akıcı konuşuyor bizimkiler konuşurken kelimeleri bağdattan getiriyorlarmış gibi konuşturuluyor yazıklar olsun
  Cevapla
 • Halil 3 yıl önce Şikayet Et
  Dogru diyon bizim ecdadimizi bu kadar kucuk dusuremezsiniz rutuk bi an once el atsin bu ise her bolumde yeniliyo azindan bi kelime cikcak film bitiyo
  Cevapla
 • Melike 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu film mükemmel ya keşke hiç bitmese yaaa
  Cevapla
 • aziz 3 yıl önce Şikayet Et
  devam etmesinler....iğrençleşti dizi...artk seyretmeme kakrarı aldım...selçukludan örnek alsınlar. botokslu bayanlar sokuluyor diziye..jöleli osman gazi.....şamar oğlanına döndürdüler!!protesto ediyorum
  Cevapla
 • Doğrucu Davut 3 yıl önce Şikayet Et
  O kadar etkili konuşuyor ki ağzından bir kelime çıkana kadar eveleyip geveliyor. Bu nasıl senaryo yazmak, nasıl yönetmek. Koskoca Osman bey kadınların ve hainlerin elinde biçare, konuşmaktan aciz biri gibi gösteriliyor. Allah’tan milli maç vardı da ona baktım.
  Cevapla
 • Bilal Ezer 3 yıl önce Şikayet Et
  Diriliş Ertuğrul 100% Kuruluş osman 50%
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Çapkanlar suç örgütünün lüks yaşamı ortaya çıktı
Eray Güçlüer'den dikkat çeken tespit! 'Bilgili cahiller ortaya çıktı'