Bir Zamanlar Çukurova 95.bölüm 2.fragmanı Ümit'in iki dudağının arasından hangi isim dökülecek?

ATV’nin ilgi gören projesi Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha ölümün eşiğinden kıl payı dönmüştür. Apar topar hastaneye sevk edilen Züleyha’yı bekleyen kötü bir sürpriz vardır. Bir Zamanlar Çukurova'da ağır kazadan sağ salim kurtulan Züleyha’nın karnında taşıdığı bebeği için tüm umutlar tükendi. Babalık heyecanını yeniden tadacak olan Demir’in hevesi kursağında kalırken Bir Zamanlar Çukurova 95.bölüm fragmanı geldi mi?

GİRİŞ 06.05.2021 19:53 GÜNCELLEME 06.05.2021 19:53
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Bir Zamanlar Çukurova 94.son bölümde Züleyha’nın geçirdiği ölümcül kaza yürekleri ağza getirirken, son anda hayati tehlikeyi atlatması bir nebze de olsa Demir’e rahat nefes aldırmıştır. Üzerine titrediği eşinin başına gelen korkunç hadiseden ötürü beyninden vurulmuşa dönen Demir, bu işin tek sorumlusu olarak yalnızca Fikret’i görmektedir. Bir Zamanlar Çukurova’da yaşam mücadelesini kazanan Züleyha, bebeğinin ölüm haberini doktorundan duyar duymaz derin üzüntüden kahrolur. Züleyha, sıkı bir bağ kurduğu Demir’le kanayan yarasını sarmaya çalışırken Bir Zamanlar Çukurova 95.bölüm fragmanı geldi mi?

Camdaki Kız 5.bölüm fragmanı var mı? Akıllara durgunluk veren kriz! Tartışmanın dozu yükseldi

Bir Zamanlar Çukurova 95.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Zengin oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Furkan Palalı, Nazan Kesal, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu, Şirin Öten, Bülent Polat, Alayça Öztürk, Mehmet Polat, Sibel Taşçıoğlu, Aras Şenol, Turgay Aydın, Selin Yeninci,Serpil Tamur, Polen Emre ve Selin Genç isimlerinin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova 95.bölüm fragmanı yayınlandı.

Bir Zamanlar Çukurova'da Kahreden Gelişme! Züleyha, Bebeğini Kaybetti...

Kuruluş Osman 57.bölüm fragmanı ''Oyunumu bozarsan, mesuliyet benden gider!'' Rest çekiyor...

Bir Zamanlar Çukurova 95.Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ve yönetmenlik koltuğunda ise Murat Saraçoğlu’nun oturduğu Tims&B Productions imzasıyla her hafta yüksek izlenme oranlarıyla göze çarpan Bir Zamanlar Çukurova 95.bölümüyle 6 Mayıs Perşembe tarihinde saat 20:00’da ATV ekranlarında sürprizlerin bir an dahi eksik olmayacağı sahneleriyle tutkunlarına bambaşka bir dizi deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölümde Neler Yaşandı?

Yolda kaza yapanın Züleyha olduğunu görünce şaşıran Ümit, arkasını dönüp gitmek ister ama o sırada gelen başka otomobiller de olunca, vicdanına yenik düşerek Züleyha'yı ölüme terk etmek yerine kurtarır. Züleyha hastaneye yetiştirilir ama durumu ağırdır ve maalesef bebeğini kaybeder!

Lütfiye, Fekeli'ye Fikret ve Müjgan hakkındaki fikrini sorar. Fekeli de aşka saygısının sonsuz olduğunu ama Fikret hakkında şüpheleri olduğunu anlatır. Ümit ile ilişkisini ve Bahtiyar'ın da Adana'ya gelişindeki tuhaflığı konuşurlarken, Züleyha'nın kaza haberi gelir. Fekeli, tam da şüphelerinin üstüne gelen haber ile olayı soruşturmaya başlar.

Sabah evden bebek haberinin sevinci ile çıkan Demir, değirmeni almak üzere gider. Tam da sevinçli haberin kutlamasını yaparken, Züleyha'nın haberini alır. Hastaneye adeta uçarak yetişen Demir için de tek şüpheli Fikret'tir! Önünde jandarmanın bile duramayacağı bir sinir ile eline silahını alır.

 

Sevda ve Ümit, geçmişin yaralarını sarmak için buluşurlar. Yaşananları konuşurlar. Henüz kimse ikisinin anne kız olduğunu bilmiyordur. Bir süre daha böyle kalmasına karar verirler. Ümit, Demir'den vazgeçmeye niyetli değildir. Zaman içinde bu tutkusu daha tehlikeli bir hal alacaktır.

Hastanede bulduğu bir zarf ile yeniden Sevda ve Ümit arasında bir bağ olduğuna inanan Şermin, buna kimseyi inandıramaz. Ancak Lütfiye'yle de bunu konuşunca, artık Lütfiye ve Fekeli, Fikret'in kurduğu oyunu ortaya çıkarmaya karar verirler. Ancak bilmedikleri bir şey vardır: Kavuştuğu kızını tekrar kaybetmek istemeyen Sevda'da oyuna dahil olmuştur!

Züleyha, ölümden döner, tedavisini tamamlayıp evine ve çocuklarına kavuşur. Demir ile kaybettikleri bebeğin acısını kalplerine gömüp birbirlerine daha da yakınlaşırlar. Ama sevdalarının geçeceği sınavlar henüz bitmemiştir! Geçmişleri, şimdi geleceklerini de gölgeleyecektir! Ve Çukurova'da sınırsız aşklar, yeniden ölümüne kavgaları başlatacaktır!

YORUMLAR 1
  • Merhaba 3 yıl önce Şikayet Et
    Zuleyhanın 5 kaburgamın kırıldı ama 10 gün sonra yıldırım gibi ıyıleşti. Ameliyatta cıktı ama tırnaklarındaki oje duruyordu.bıraz gercekcı olun yönetmenler
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Milyonların gözü Meclis'te! Bu hafta yasalaşıyor, emekli zam farkları ne zaman yatacak?
Rusya'dan son dakika Biden duyurusu: Şimdi sıra sonraki adımda! Putin'den flaş yorum