Hülya Koçyiğit’i duygulandıran anılar

Kaliteli magazin içerikleriyle Seyhan Erdağ İle Süper Pazar, birbirinden renkli konu ve konuklarıyla bu hafta da izleyicilerine keyifli anlar yaşatacak.

Hülya Koçyiğit’i duygulandıran anılar
Hülya Koçyiğit’i duygulandıran anılar
GİRİŞ 09.10.2021 12:06 GÜNCELLEME 09.10.2021 12:06

Alışılagelmiş magazin programlarının aksine seviyeli, kaliteli magazin haberleri, ünlülerin aile hayatlarından çok özel sohbetler ve kavgasız, gürültüsüz röportajlar Seyhan Erdağ İle Süper Pazar’da evlere konuk oluyor. Seyhan Erdağ, bu hafta ilk olarak Türk sinemasının efsane oyuncularından Hülya Koçyiğit’i ziyaret etti. Yıllardır yaptığı filmlerle Türk izleyicisinin gönlüne taht kuran usta oyuncu, hayatına dair bilinmeyenleri Seyhan Erdağ’a anlattı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la olan anısını paylaşan Hülya Koçyiğit, oyunculuğu süresince biriktirdiği anılara da değindi.

Seyhan Erdağ daha sonra gerek şarkıları gerekse mütevazı karakteriyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Gökhan Tepe’yle buluştu. Gökhan Tepe’nin kendisine ait olan hamburger restoranına giden Seyhan Erdağ, Tepe’nin elleriyle hazırladığı hamburgerin tadına baktı. Kendisi gibi müzisyen olan Aylin Özer Tepe’yle evli olan Gökhan Tepe mutlu evliliğin sırlarını ve minik oğlu Deniz’e olan sevgisini Seyhan Erdağ’la Süper Pazar izleyicisine anlattı.

Kavgasız, gürültüsüz kaliteli magazinin yeni adresi Seyhan Erdağ ile Süper Pazar her Pazar 14:15’ten itibaren Kanal 7’de…

 

Program Adı        : SEYHAN ERDAĞ İLE SÜPER PAZAR
Yayın Tarihi         : 10 Ekim 2021, Pazar
Yayın Saati          : 14:15

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika: AFAD ve valiliklerden peş peşe uyarılar! İstanbul da dahil kar geliyor...
Kılıçdaroğlu'na 'Adaylık' operasyonu! CHP'den İYİ Parti ve İmamoğlu'na tepki!