Yozgat’ta sağlıklı bir serüven

Ekranların sevilen ismi Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ bu hafta Yozgat’tan izleyici karşısına çıkacak.

Yozgat’ta sağlıklı bir serüven
Yozgat’ta sağlıklı bir serüven
GİRİŞ 22.10.2021 13:55 GÜNCELLEME 22.10.2021 13:55

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı modern tıpla harmanlamaya devam ediyor.  Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ekibi bu hafta Yozgat’tan evlere konuk olacak. Dr. Feridun Kunak Yozgat’ta ilk olarak köylü kadınlarla bir araya geldi. Sağlıklı beslenmenin önemini vurgulayan Feridun Kunak, fazla yağlanmanın iç organlara verdiği zararları anlattı. Dr. Feridun Kunak daha sonra fiziksel engeli olan bir genci evinde ziyaret etti. Ayaklarını hareket ettirmeyen gence kolaylıkla yapabileceği egzersizleri gösteren Kunak, moral desteğinin önemine de değindi.

Dr. Feridun Kunak son olarak Yozgat’ta soğan tarlasını gezdi. Doğal antibiyotik olarak bilinen soğanın faydalarını anlatan Feridun Kunak, çiftçilerin yorgunluklarını giderecek egzersizleri onlarla birlikte yaptı.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13:20’de Kanal 7’de… 

 

Program Adı        : DR. FERİDUN KUNAK’LA EVLERİNİZE SAĞLIK

Yayın Tarihi         : 23 Ekim 2021, Cumartesi

Yayın Saati          : 13:20

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Oruç Reis’in tarihi yolculuğu! Savaş gemieri de eşik edecek
Seri katilin en fazla olduğu ülke açıklandı! İşte listedeki ülkeler...