TRT1, seyircisini hasret kaldıkları oyuncuyla buluşturdu! Diriliş Ertuğrul'dan sonraki istikameti...

TV dünyasının en uzun ömürlü yapımları arasında gösterilen Diriliş Ertuğrul dizisinde bir dönem rol alan Armağan Oğuz, TRT1 kanalının iddialı projesiyle el sıkışmıştı. Şu ana kadar toplamda 53 bölüm yayınlanan Masumlar Apartmanı projesinin ekibine yerleştirildiği öğrenilen Armağan Oğuz, Mazo karakteriyle seyirciyi etkisi altında bıraktırıyor.

TRT1, seyircisini hasret kaldıkları oyuncuyla buluşturdu! Diriliş Ertuğrul'dan sonraki istikameti...
TRT1, seyircisini hasret kaldıkları oyuncuyla buluşturdu! Diriliş Ertuğrul'dan sonraki istikameti...
GİRİŞ 26.01.2022 15:42 GÜNCELLEME 26.01.2022 15:42
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Tarihin unutulmaz isimlerinden Ertuğrul Gazi'nin yaşantısının konu olarak işlendiği Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncusu sevenlerini mutlu edecek projeye daha imzasını attı. Salı günlerinin en fazla seyredilen dizilerinden biri olma özelliği gösteren Masumlar Apartmanı dizisi ekibine Diriliş Ertuğrul'un göze çarpan ismi Armağan Oğuz eklendi.

Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen halen konuşulmaya ve hatta tekrar bölümleri ilk günkü dikkatle izlenmeye devam eden Diriliş Ertuğrul dizisinin başarılı oyuncusu Armağan Oğuz, Mazo karakteriyle dönüş yaptı. Şimdilerde Masumlar Apartmanı'na transferiyle isminden söz ettiren Armağan Oğuz, bir döneme damgasını vuran Diriliş Ertuğrul dizisinin haricinde Dağ 2, Börü ve Fi gibi yapımlarda performans sergilemiştir.

Kurtlar Vadisi'nde 'İstanbul Sefiri' olduğunu cümle aleme duyuran isimden ortalığı sallayacak proje!Kurtlar Vadisi'nde 'İstanbul Sefiri' olduğunu cümle aleme duyuran isimden ortalığı sallayacak proje!

YORUMLAR 8
 • Engin 10 ay önce Şikayet Et
  Bu soruda rahatsız olacak bir taraf varsa galatasaraydır. Fenerbahçe şampiyon olamaya olamaya iyice huylu hale geldi. Ne varki bu soruda.
  Cevapla
 • Aziz Yıldırım 10 ay önce Şikayet Et
  Nereye Cevap Yazdın Engin...
  Cevapla
 • Abdullah 11 ay önce Şikayet Et
  Tipi Diziye Uygun :)
  Cevapla
 • Alemsin Haber7.com 11 ay önce Şikayet Et
  Kaç yıldız acaba
  Cevapla
 • Doğrucu Davud 11 ay önce Şikayet Et
  Yeşilçam kafasıyla vurdu kırdı biraz hamaset tarihi diziler hiç bir şey vermiyor maalesef, kara murat malkoçoğlu vs. havasında, ne tarih ne kültür tarihi dizi havası yok, tekrar ve sıkıcı, vizyon misyon ufuk olmayınca böyle oluyor !..
  Cevapla
 • Hayyül Kayyum Allah 11 ay önce Şikayet Et
  Yıldız? derken
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Asgari ücret ne kadar olacak? Bakan Bilgin rakam verdi
Osman Nuri Topbaş Hoca Efendi'den zincir market polemiklerine net cevap