ATV Kuruluş Osman'da bir oyuncu var ki artık olmayacak! Hikayesiyle milyonları etkilemişti

1989 senesinden beri oyunculuk kariyerine devam eden ve son olarak rol aldığı Kuruluş Osman dizisiyle milyonları ekran başına kilitleyen Yıldıray Şahinler'den sıkı takipçilerini üzecek bir haber geldi. Üstlendiği Bilecik Tekfuru Rogatus Laskaris karakteriyle özdeşleşen ve performansıyla aksiyon yüklü sahnelere imza atan Yıldıray Şahinler, Kuruluş Osman'a resmen veda etti.

ATV Kuruluş Osman'da bir oyuncu var ki artık olmayacak! Hikayesiyle milyonları etkilemişti
ATV Kuruluş Osman'da bir oyuncu var ki artık olmayacak! Hikayesiyle milyonları etkilemişti
GİRİŞ 01.03.2022 10:05 GÜNCELLEME 01.03.2022 10:05
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Avrupa Yakası, Ulan İstanbul, Elveda Rumeli gibi projelerde kameralar karşısına geçen ve oyunculuk alanındaki yeteneğiyle izleyenlerden tam not alan Yıldıray Şahinler'den sevenlerini hayal kırıklığına uğratacak bir haber geldi.

19 Eylül 2016 tarihinde yayın hayatına başlayıp 19 Haziran 2017 tarihine gelindiğinde ise Show TV ekranlarına veda eden İçerde dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan Yıldıray Şahinler, bilindiği gibi bir süredir Kuruluş Osman dizisinde aktif rol üstleniyordu.

Çağatay Ulusoy ile Aras Bulut ikilisini bir araya getiren, Uluç Bayraktar'ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu ve yapımcılığında ise Kerem Çatay'ın bulunduğu İçerde yapımıyla  geniş kitleler tarafından tanınırlık kazanan Yıldıray Şahinler şimdilerde rol aldığı Kuruluş Osman yapımına veda edecek.

24 Ekim 2017-11 Aralık 2018 tarihleri arasına Star TV'de yayına giren, Deniz Yorulmazer ile Ali Bilgin'in yönetmenliğini üstlendiği, Pelin Diştaş ve Kerem Çatay'ın da yapımcılığında yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle nam salan Yıldıray Şahinler, Kuruluş Osman'daki hikayesinin resmen sonuna geldi.

YORUMLAR 13
 • Vanlı 9 ay önce Şikayet Et
  Diriliş ertuğrul daha heyecanlıydı.
  Cevapla
 • Bayram Ali 9 ay önce Şikayet Et
  Toptan kaldırılsın, nutuk osman , desek daha isabetli olur ! Tekrardan, hay maşallah … gibi sürekli tekrar replik ve boş kurgudan öte bir numara yok… Osmanlı 15 atlı ile mi hep savaşıyor, bu nasıl irrasyonel tarih algısı…
  Cevapla
 • Fatih çiçek 9 ay önce Şikayet Et
  Kuruluş osman güzel ama tarihten sapması olmazzz bide 10.15alple kale fetih edilmez düşman sayısıda az savaş sahneside az
  Cevapla
 • mesut 9 ay önce Şikayet Et
  Alparslan büyük selçuklu daha başarılı gibime geliyor..Dirilişten sonra kuruluş yapımcınında bazı inatları yüzünden kan kaybetti gibime geliyor.İnsanlar fikrini söylüyor izleme gelme yorum yapma diyen arkadaşlar kendinden başkasını yok sayan zihniyetlerdir..
  Cevapla
 • Hakan 9 ay önce Şikayet Et
  İzleme... Zorla mı?
  Cevapla
 • Mechul hoca 9 ay önce Şikayet Et
  TRT farkı... kaliteye TRT damgası...
  Cevapla
 • Erdinç 9 ay önce Şikayet Et
  Davut bu kadar anlıyorsun çık sen oyna seyredelim bizde millet oyuncu görsün
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Müjdeyi Erdoğan açıklayacak: Müthiş haber geldi, Türkiye'deki rezervin 2 katı petrol...
Kim Milyoner Olmak İster'de tarihi anlar: Milyonluk soruya ulaştı!