Cinler nerede yaşar? Cevabı Muhabbet Kapısı'nda

Ekranların sevilen ismi Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı, dini doğru bir şekilde yaşamak isteyenler için çok özel konularla evlere konuk oluyor.

Cinler nerede yaşar? Cevabı Muhabbet Kapısı'nda
Cinler nerede yaşar? Cevabı Muhabbet Kapısı'nda
GİRİŞ 08.03.2022 17:11 GÜNCELLEME 08.03.2022 18:04

İslamiyet’e dair merak edilen konular Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda ekranlardaki yerini alıyor. Programda bu hafta İslam’da cinlerin varlığı ve yaşamları hakkında merak edilenler ele alınacak.  Karataş ‘Cinler insanlara görünür mü? Gece çöp, kirli su dökene ve tırnak kesene cinler musallat olur mu? Hz. Muhammed’in cinlerle görüştüğü doğru mudur? Cinler gelecekten haber verir mi? Cin çağırmak günah mıdır? Cinlerle evlenmek mümkün müdür? Cinler gaybı bilip, kayıp eşyaları bulabilirler mi? Cinlerin ve şeytanın yaşadığı yerler nerelerdir? Cinler insan şekline girebilirler mi?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Toplumda zedelenmeye neden olan konular, manevi hayata balta vuran alışkanlıklar, birlik ve beraberliğin gücü, sevginin önemi ve günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 09:30’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. 

Program Adı        : Muhabbet Kapısı
Yayın Tarihi          : 10 Mart 2022 Perşembe
Yayın Saati           : 09:30

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika: Bütün kışları unutun beklenenden çok fazla kar geliyor! Ayaz ve kar donduracak
Cumhurbaşkanı Erdoğanm, EYT ve Asgari ücret konusunda iki bakanla görüştü