ATV Kuruluş Osman’ın yıldızı Emre Basalak’tan üzen haber! Gündüz Bey’le ilgili kötü gelişme…

Ayşe Hatun’un kocası ve Ertuğrul Gazi ile Halime Hatun’un en büyük oğlu olan Gündüz Bey’in İnegöl’ün fethi esnasında şehit düşmesi Kuruluş Osman seyircisini derinden etkiledi. 20 Kasım 2019 tarihinden beri Kuruluş Osman dizisinde rol alan ve seyircilerin severek izlediği isimlerden bir tanesi olan Emre Basalak dolu dolu geçirdiği üç sezonluk macerasının ardından projeye veda ediyor.

ATV Kuruluş Osman’ın yıldızı Emre Basalak’tan üzen haber! Gündüz Bey’le ilgili kötü gelişme…
ATV Kuruluş Osman’ın yıldızı Emre Basalak’tan üzen haber! Gündüz Bey’le ilgili kötü gelişme…
GİRİŞ 19.05.2022 01:01 GÜNCELLEME 19.05.2022 01:01
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Kuruluş Osman dizisinde Osmanlı Devleti’nin kuruculuğunu üstlenen Osman Bey’in ağabeyi ve rolü gereği Kayı Obası’nda subaşı olan Gündüz Bey şehitlik mertebesine ulaştı. 18 Mayıs Çarşamba tarihinde yayına girecek olan 94.bölümde, İnegöl’ün fethi esnasında Emre Basalak’ın üstlenmiş olduğu Gündüz Bey karakteri Kuruluş Osman’da yaşam savaşına yenik düştü.

Show TV Baba dizisinden şok kararla ayrılmıştı! Usta oyuncu ATV Hakim’le gümbür gümbür geliyorShow TV Baba dizisinden şok kararla ayrılmıştı! Usta oyuncu ATV Hakim’le gümbür gümbür geliyor

Ahmet Yılmaz ile Fethi Bayram’ın yönetmenliği eşliğinde çekimleri İstanbul’un Beykoz ilçesine bağlı Riva’da gerçekleştirilen Kuruluş Osman dizisinin yetenekli oyuncusu Emre Basalak’ın vedası takipçilerinin üzüntü içerisine girmesine neden oldu.

Alparslan Büyük Selçuklu’da başrol ayrılığı şoku! Yapım şirketiyle 1 sezonluk anlaşması vardıAlparslan Büyük Selçuklu’da başrol ayrılığı şoku! Yapım şirketiyle 1 sezonluk anlaşması vardı

Kuruluş Osman'a Veda Eden Emre Basalak Kimdir?

28 Nisan 1979 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Emre Basalak, lisans eğitimini Hacette Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda tamamlayarak mezun olmuştur. Kuruluş Osman’dan senaryo gereği hayat mücadelesini kaybederek ayrılan Emre Basalak, ilk oyunculuk tecrübesini Ekmek Teknesi dizisiyle kazanmıştır. Pek çok beyaz perde projesinde, tiyatro oyunlarında ve dizi yapımlarında performansını sergileme fırsatı yakalayan Emre Basalak, Köprü ve Deniz Yıldızı dizisi sayesinde geniş kitleler tarafından tanınırlık kazanmıştır.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz
YORUMLAR 7
 • izmitli 8 ay önce Şikayet Et
  ertuğruldan sonra dizi bile değil
  Cevapla
 • Misafir 8 ay önce Şikayet Et
  Onlar İngilizin yazıp, Emin Oktay'ın tercümesi Tarihi okur ecdada küfrederler.
  Cevapla
 • Garip 8 ay önce Şikayet Et
  İslam için savaşan ecdadımızın batı medeniyeti ile yanan torunlarımız...?
  Cevapla
 • İnce siyaset 8 ay önce Şikayet Et
  Bu dizinin bize öğrettiği en önemli sahneler tarih dersleri ecdadın canı pahasına bizlere bıraktığı yurt toprakları. ne zorluklar göğüslemişler bu yurt toprağına bize hediye etmek için . Allah rahmet eylesin Nur içinde yatsınlar, mekanı cennet olsun makamı Ali olsun inşallah..! Ecdada hakarete eden yüzsüz cahiller biraz tarihilerini okusunlar ..’
  Cevapla
 • Doğrucu Davut 8 ay önce Şikayet Et
  Gerçek tarihten kopuk, uydurma senaryolarla dolu bir diziye bakarak mı ecdadımızın neler yaşadığını öğrenecek z kuşağı? Yandık o zaman.
  Cevapla
 • Alperen 6061. 8 ay önce Şikayet Et
  Okusa ne olacak herşey artık maddiyat oldu şimdiki z kuşağı ne anlar.rabbim yar ve yardımcınız olsun inşAllah selamlar.
  Cevapla
 • Muhammed Ali 8 ay önce Şikayet Et
  bence sen tarihi birakta bir Allahin kitabini oku ahiret de sana tarih dersi sormayacaklar Kuran Namaz ......
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Millet can derdindeyken Mine Kırıkkanat yine mide bulandırdı! İslam ve imamları hedef aldı
AFAD ayni bağışlarda öncelikli kabul edilecekler listesi yayınladı