Ben Bu Cihana Sığmazam 4.bölüm fragmanında bıçak kemiğe dayanıyor! Basacak mı?

Ben Bu Cihana Sığmazam 4.bölüm fragmanında Leyla’nın, ‘Seni bir daha bu çatı altında görmek istemiyorum!’ çıkışı gergin bir atmosfer oluşturur.

GİRİŞ 11.10.2022 12:46 GÜNCELLEME 11.10.2022 12:46
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Ben Bu Cihana Sığmazam 4.bölüm fragmanında, Cezayir’in yaptıklarının gün yüzüne çıkmasının ardından gerek Leyla gerekse Suna beyninden vurulmuşa döner. Tarifsiz bir hayal kırıklığına uğrayan Leyla ve Suna, yaşananları hazmetmekte bir hayli güçlük çeker. Gösterilen ultrason sonuçları yeni bir krizin daha patlak vermesine sebebiyet verirken, köşeye sıkışan Cezayir için çember giderek daralmaya başlamıştır.

Suna, ‘Benim babam olmak istiyorsan eğer, ölü olman gerek!’ diyerek namluyu babasının kafasına doğrultur. Cezayir gözyaşları içerisinde kızının tetiği çekmesini isterken tansiyon seviyesi yükselmeye başlar. Başrollerini Ebru Özkan (Leyla Türk), Oktay Kaynarca (Cezayir Türk / Temur Turan), Pelin Akil (Firuze Turan) gibi birbirinden iddialı isimlerin paylaştığı Ben Bu Cihana Sığmazam 4.bölümüyle tarihinde saat 20:00’da ATV’de izleyici kitlesiyle buluşacak.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz
YORUMLAR 11
 • Perşembeli 1 ay önce Şikayet Et
  Çok Beklentiye Soktular Bizi Ama Dizi Boş Çıktı...
  Cevapla
 • Gümüşhaneli 1 ay önce Şikayet Et
  Pembe diziye döndürüler yutmaz
  Cevapla
 • FEHMİ 1 ay önce Şikayet Et
  Kadından tokadı yedi gıkı cikmadi sonra gelmiş ben bu cihana sığmazsam diyor orda yerin dibine girdin zaten dizi benim için bitti o sahneden sonra
  Cevapla
 • fırtına 1 ay önce Şikayet Et
  tutmaz
  Cevapla
 • metin ateş 1 ay önce Şikayet Et
  çok saçma sahneler var
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD'de B-21 uçağı için geri sayım başladı
Şentop, Avusturya'daki toplantıda Türkiye'nin operasyonunu eleştirenlere böyle ayar verdi!