Hızlı kılınan namaz kabul olur mu?

Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı, dini doğru bir şekilde yaşamak isteyenler için çok özel konularla evlere konuk oluyor. Programda bu hafta izleyicilerin akıllarına takılan konular ele alınacak.

Hızlı kılınan namaz kabul olur mu?
Hızlı kılınan namaz kabul olur mu?
GİRİŞ 11.10.2023 15:41 GÜNCELLEME 11.10.2023 15:41
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

İslamiyet’e dair merak edilen konular Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda ekranlardaki yerini alıyor.  Muhabbet Kapısı’nda bu hafta Dini ve sosyal hayata dair sorular yanıtlanacak. Prof. Dr. Mustafa Karataş canlı yayında ‘Bir başkasının adına sadaka-i cariye yapılır mı? "Yukarıda Allah var" cümlesi doğru mu? Hacamat yaptırmak sünnet midir? Hastalara kötü davranan kişilerin günahı nedir? Hızlı kılınan namaz kabul olur mu? Hayvanlara yapılan zulmün ahirette cezası nedir? ’ sorularını cevaplandıracak.  

Toplumda fikir ayrılığına neden olan konular, manevi hayata balta vuran alışkanlıklar, birlik ve beraberliğin gücü, sevginin önemi ve günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.     

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 09.50’de Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor…

Melike Kayabaşı Haber7.com - Kurumsal İletişim Sorumlusu
Haber 7 - Melike Kayabaşı
YORUMLAR 1
  • Ahmet 4 ay önce Şikayet Et
    Allah'ın huzuruna çikilan her ibadet tane tane kıraat gibi yapılması Farz dır eğer ki yapılmıyorsa Sünnetlerde ve Fukaha Âlimlerce Mekruh olur Namaz geçerli olur ancak Allah c.c katında bir sevabı olmaz olması için tekrar yeniden dalga geçmeden tane tane yapılması Farz dır.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
ABD'den İsrail'e veto! 'İstemiyoruz' diyerek Netanyahu'yu uyardılar
Kurum'dan, İmamoğlu'na sert tepki! 'İstanbul kirli bir pazarlık masasına yatırıldı'