Kuruluş Osman 138.bölüm fragmanında dengeler altüst oluyor! Ölümle burun buruna...

Kuruluş Osman 138.bölüm fragmanında Karacelasun, kardeşi Akcelasun’un intikamını almak için Uçlar’a gelip baskın verirken, Yakup Bey’in hayatı tehlikeye girer.

GİRİŞ 29.11.2023 08:59 GÜNCELLEME 29.11.2023 08:59
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

ATV ekranındaki beşinci sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören Kuruluş Osman'ın 138.bölümü 29 Kasım Çarşamba akşamı 20:00’de yayınlanacak.

ÜSTAT GERA VE KARACELASUN İTTİFAKI KURULACAK MI?

Kuruluş Osman'da bu hafta Karacelasun, kardeşi Akcelasun’un intikamını almak için Uçlar’a gelmiştir. Karacelasun, Üstat Gera ile karşılaşır. Üstat Gera ve Karacelasun ittifak edecek midir? Birbirlerine şartları ne olacaktır?

MALHUN HATUN’DAN HOLOFİRA’YI ÜZECEK HAMLE!

Orhan Bey ve Holofira’nın aşkı gitgide büyümektedir. Fakat Malhun Hatun’un bir hamlesi Holofira’yı oldukça üzer. Bu hamle nedir?

ALAEDDİN BEY VE GONCA HATUN KILIÇ KILICA!

Alaeddin Bey ve Gonca Hatun birbirleriyle kılıç kılıca gelirler. İkili birbirine neyin hesabını sormaktadır?

UÇ PAZAR BASKINI!

Karacelasun ve nökerleri Uç Pazar’a baskın verir. Mehmet Bey olay üzerine çok öfkelenir. Her şeyden Osman Bey’i sorumlu tutar. Baskında Uç Pazar’da verilen kayıp çok mu fazladır? Baskında kimler zarar görecektir?

DÜŞMANA FIRSAT YOK!

Osman Bey büyük bir tehlike olduğunun farkındadır. Fakat “Korku Müslüman toprağında yaban ot gibidir asla yeşermez amma eğer ki yeşertmeye çalışırlarsa buna da asla müsaade etmeyiz!” diyerek düşmana fırsat vermeyeceklerini ortaya koyar!

YAKUP BEY’İN HAYATI TEHLİKEDE!

Yakup Bey o esnada Türkmen Bey’leriyle toplanmıştır. Ne Moğol’a ne de Bizans’a göz açtırmayacaklardır. Fakat biatını geri aldığı için Osman Bey bu toplantıda yoktur.

Osman Bey; Moğollar’ın, Türkmen Beylerinin, kendisinin ve de Yakup Bey’in peşinde olduğunun farkındadır. Saadet Hatun’a Yakup Bey’in nerede olduğunu sorar. Yakup Bey’in canı tehlikededir.

KARACELASUN PUSU KURUYOR!

Osman Bey ve alpları Moğollar’ın tuzaklarını bozmak için çıktıkları yolda tuzaklarla karşılaşırlar. Yakup Bey ve Türkmen Bey’leri de Karacelasun’un pususuna uğramıştır. Osman Bey ve alpları Yakup Bey’leri kurtarabilecekler midir?

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 1
  • kazım 3 ay önce Şikayet Et
    Sıktı..yeni oyuncular yetersiz...kadınların her biri 10 tane moğol veya bizans askeri öldürüyor..Oğlanların aşkı,cenk'in ortasında oynaşıyla bakışmalar.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Son dakika: Mustafa Destici trafik kazası geçirdi
Türkiye'nin en obez ili belli oldu! Gece yemeğe uyarı: En zengin mutfağa sahipler....