Kuruluş Osman 139.bölüm 2.fragmanında yer yerinden oynuyor! Ortalık fena karışacak

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman 139.bölüm 2.fragmanında Osman Bey ile Yakup Bey arasında gerilim had safhaya çıkarken, Alaeddin Bey ise ölümün eşiğine sürüklenir.

GİRİŞ 05.12.2023 13:09 GÜNCELLEME 05.12.2023 15:06

ATV ekranındaki beşinci sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören Kuruluş Osman’ın 6 Aralık Çarşamba akşamı 20:00’de yayına girecek olan 139.bölümünde Osman Bey ve Yakup Bey arasındaki gerilim iyice tırmanırken, Gonca Hatun’un ve Küçük Cerkutay’ın durumu giderek ağırlaşır.

TRT1’den art arda 4 proje birden! Dizilerin isimleri ve oyuncuları tek tek açıklandıTRT1’den art arda 4 proje birden! Dizilerin isimleri ve oyuncuları tek tek açıklandı

“BU HAK İLE BATILIN SAVAŞI!”

Osman Bey, Yakup Bey’leri Karacelâsun’dan kurtarmıştır. Osman Bey, Yakup Bey’e derdinin İslâm davası olduğunu ifade eder. Yakup Bey bu çıkış karşısında ne yapacaktır?

ORHAN BEY’İN VAZİFESİ!

Karacelasun intikamını almakta kararlıdır. Osman Bey’e karşı yeni bir planı vardır.  Osman Bey ise Orhan Bey’i vazifelendirir. Orhan Bey Karacelasun’u alt edebilecek midir?

GONCA’NIN DURUMU AĞIRLAŞIYOR

Gonca Hatun’un durumu iyice ağırlaşmıştır. Alaeddin, Mehmet şifayı bulmak için yola düşmüşlerdir. Bir yandan şifayı ararlarken karşılarına Haçlı askerleri çıkar. Mehmet ve Alaeddin şimdi ne yapacaktır? Yakup Bey, Gonca’nın durumundan haberdar olmuştur. Eğer ona bir şey olursa Moğol’dan da Kayı’dan da hesabını soracağını söyler.

ALAEDDİN BEY’İN ZORLU MÜCADELESİ!

Uç Pazar’da zehirlenen yaralılar bir bir ölmektedir. Alaeddin Bey şifa için denemelere devam eder. Fakat hiçbir şey kar etmez, çaresizlik içindedir. Alaeddin Bey şifayı bulabilecek midir?

ÇOCUK CERKUTAY YAŞAYACAK MI?

Cerkutay acıyla oğlunu kucaklamıştır. Ülgen Hatun da perişandır. Çocuk Cerkutay’ın minik bedeni bu zehre karşı direnebilecek midir?

YAKUP BEY’İN CERKUTAY HAMLESİ!

Yakup Bey, Cerkutay’ı Osman Bey’e karşı doldurur. Başlarına gelen bütün felaketlerin sebebi Osman Bey’dir. Yakup Bey, Cerkutay’ı doldurarak neyi hedeflemektedir? Osman Bey’e karşı nasıl bir planı vardır?

HAİN VASİLİS!

Vasilis’in hain olduğu ortaya çıkar. Vasilis ise Yakup Bey’e sığınır. Her şeyin Osman Bey’in oyunu olduğunu söyler. Yakup Bey küplere biner. Osman Bey, gayrı hesap verecektir. Vasilis’in iftirasının sonu nereye varacaktır? Osman Bey ve Yakup Bey’in arasındaki gerilimin sonu ne olacaktır?

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
O sözler yeniden gündemde: Mansur Yavaş eğer konuşursa...
Türkiye'de Gazze açıklaması: Tek taraflı adım atma zamanı! - Gazete manşetleri