Rüzgarlı Tepe 119.bölüm fragmanında Halil, Zeynep'e her şeyi anlatacak mı?

Rüzgarlı Tepe 119.bölümde Halil, Zeynep'in elinden çorba içmek için türlü bahaneler uydurmaya başlar. Zeynep ise kıyamaz ve ona elleriyle bakar. Halil, Zeynep'le konuşmaya karar verir ve bunu ablasıyla paylaşır. Beklenen ilanı aşk gerçekleşecek mi?

GİRİŞ 13.06.2024 12:12 GÜNCELLEME 13.06.2024 12:12

Rüzgarlı Tepe 119.bölümde Zeynep'le konuşmaya her şeyin başladığı yer olan rüzgarlı tepeden başlamak ister. Halil ve Zeynep birbirlerinin sevgisinden emin olmaya çalışırken, Alper yine kötülük peşindedir. Alper'in bu seferki sinsi planı ne?

Başrollerini Gökberk Yıldırım ve Cemre Arda’nın paylaştığı “Rüzgarlı Tepe” dizisi, intikam duygusuyla dolu bir gencin zorluklarla geçen hayatı ile ailesinin gözünden bile sakındığı bir genç kızın bilinmezliklerle dolu öyküsüyle izleyicilerini ekran başına kilitliyor.

Dram dolu bir hayattan bilinmez bir aşk hikayesine uzanan Halil ve Zeynep’in öyküsü "Rüzgarlı Tepe" hafta içi her gün 21:20'de Kanal 7’de…

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Hulusi Akar'dan 3. Dünya açıklaması! 'Savaş bir bakıma başladı'
Hizbullah İsrail'in askeri üslerini vurdu