Boğaziçi Üniversitesi 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alım ilanı! Başvurular sürüyor!

Boğaziçi Üniversitesi KPSS 70 puan ile 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını ilan etti. Başvuruları bugün itibari ile şahsen toplamaya başlayan kurum, başvuru şartlarında son başvuru tarihine kadar merak edilen tüm detayları ilan ile paylaştı. İşte sözleşmeli personel alımına ilişkin merak edilen detaylar...

Boğaziçi Üniversitesi 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alım ilanı! Başvurular sürüyor!
Boğaziçi Üniversitesi 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alım ilanı! Başvurular sürüyor!
GİRİŞ 16.07.2021 16:05 GÜNCELLEME 16.07.2021 16:06
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Boğaziçi Üniversitesi KPSS 70 puan ile Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilan ile başvuru şartlarından tarihine kadar merak edilen tüm detaylar açıklanırken adaylardan Güvenlik ve Koruma ön lisans programlarından birinden mezun olma şartı aranıyor. Peki Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı başvuruları ne zaman başlayacak? İşte resmi ilan metni...

Başvuru Şartları Neler?

 • Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak. 

 • 01.07.2021 tarihi itibarıyla 30 (otuz) yaşını bitirmemiş olmak, (01.07.1991 ve sonraki doğumlular başvurabilecektir.) 

 • Erkek adaylarda 170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması. 

 • Bayan adaylarda 165 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10 dan fazla 13 den az olmaması. 

 • Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, (Asıl listeye giren adayların atama için bu belgeyi ibraz edecekleri zaman belgenin geçerlilik süresinin dolmamış olması gerekir.) 

 • Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde anılan kanun ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” Hükmüne uygun olması, 

 • Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak. 

 • Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması, 

 • Güvenlik tahkikatının olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Boğaziçi Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Görevlisi başvuruları 14 Temmuz 2021 tarihi itibari ile başladı. Adaylar 3 Ağustos 2021 tarihi mesai saati bitimine kadar Boğaziçi Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor.

RESMİ İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR 4
 • Halil 1 yıl önce Şikayet Et
  Boy ve kilo kriterleri bana yanlış gibi geldi özellikle kilo şartındaki 15 ten fazla olmaması ve 13 ten az olmaması. Misal bir insan 180 cm 80 kilo ise şartları sağlamıyor demektir. Ama bu boy ve kilo idealdir. Bunlar ideal olanı aramıyor sanki.
  Cevapla
 • Bahattin 1 yıl önce Şikayet Et
  Boy 180 ise kilo 95 ten fazla olmamalı anlayamadın galiba 67 kilodanda düşük olmamalı
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Sen yanlış denklem yapmışın
  Cevapla
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  kardesım 25 kısı 100 uzerı baslarsa 90 puanın altındakı gıremez
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Merkez Bankası'na rağmen bankalardan sert faiz artışı
İstanbul'da kentsel dönüşüme takoz: 11 durdurma davası açtılar