Düzce Üniversitesi KPSS 50 puan ile personel arıyor! Başvurular ne zaman bitiyor?

Düzce Üniversitesi KPSS 50 puan ile sözleşmeli personel alım ilanı yayınladı. Kadro ve kontenjanları özel başvuru şartları ile birlikte açıklayan üniversite, en az lise mezunu adaylar arasında istidam sağlayacak. İşte başvuru şekli...

Düzce Üniversitesi KPSS 50 puan ile personel arıyor! Başvurular ne zaman bitiyor?
Düzce Üniversitesi KPSS 50 puan ile personel arıyor! Başvurular ne zaman bitiyor?
GİRİŞ 22.01.2022 16:43 GÜNCELLEME 22.01.2022 16:45

Düzce Üniversitesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre sözleşmeli personel aradığını açıkladı. En az lise mezunu adaylar arasından personel istidamı sağlayacağını açıklayan kurum, yine adaylardan en az 50 KPSS puan şartı arıyor. Ayrıca yayınladığı ilan ile alım yapılacak kadrolara ve özel başvuru şartlarına ilişkin merak edilen tüm detayları açıkladı. İşte personel alımı ilanı...

Benzin, Mazot (Dizel) ve LPG'ye geldi mi? Gece yarısından itibaren pompaya yansıdı!Benzin, Mazot (Dizel) ve LPG'ye geldi mi? Gece yarısından itibaren pompaya yansıdı!

19 Ocak Çarşamba Canlı Altın Fiyatları: Gram Altın, Çeyrek Altın, Bilezik, alış satış fiyatlarıCanlı Altın Fiyatları: Gram Altın, Çeyrek Altın, Bilezik, alış satış fiyatları

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

Düzce Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 19 Ocak 2022 tarihinde başlayıp 2 Şubat 2022 mesai birimine kadar devam edecek.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Konuralp Yerleşkesi Yörük Mah. Merkez/Düzce (81620) adresinde yer alan Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Şartları Neler?

 1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak zorunludur. 

 2. 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

 3. 7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 

 4. 2020-KPSS lisans mezunları için KPSS P3, ön lisans mezunları için KPSS P93, ortaöğretim mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olmak.

Gerekli Belgeler Neler?

 • Özgeçmiş, 

 • 2020 KPSS Sonuç Belgesi, 

 • 1 adet Fotoğraf - Adli Sicil Kaydı Belgesi, 

 • Askerlik Durum Belgesi 

 • Nüfus Cüzdanı 

 • Diploma veya Mezun Belgesi, 

 • Sertifika/belge istenen pozisyonlarda belirtilen sertifika/belgelerin aslı ve onaylı sureti, 

 • Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı, 

 • Güvenlik görevlisi pozisyonları başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı (resmi veya özel sağlık kuruluşlarından/merkezlerinden başvuru süresi içerisinde alınan belgede çıplak ayakla boy uzunluğu ile beden kitle endeksi açıkça belirtilmiş olacaktır.)

(e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

RESMİ İLAN METNİ

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
​Beşiktaş - Trabzonspor! Muhtemel 11'ler
UEFA Avrupa Ligi'nde şampiyon Atalanta!