Bozok Üniversitesi en az lise mezunu personel alım ilanı! Başvuru için bugün son...

Yozgat Bozok Üniversitesi, en az lise mezunu personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Hemşire, ebe, fizyoterapist, Eczacı, psikolog, laborant, diğer sağlık personeli ve sağlık teknikeri kadrolarına alım yapacak kurum KPSS puanı esas alarak atama gerçekleştirecek. İşte başvuru şekli...

Bozok Üniversitesi en az lise mezunu personel alım ilanı! Başvuru için bugün son...
Bozok Üniversitesi en az lise mezunu personel alım ilanı! Başvuru için bugün son...
GİRİŞ 28.02.2022 09:25 GÜNCELLEME 28.02.2022 09:26

Yozgat Bozok Üniversitesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca farklı farklı kadrolar için toplamda 21 sözleşmeli personel alımı yapacağını arıyor. Başvuru şartlarından tarihine kadar merak edilen tüm detayları açıklayan üniversite, en az lise mezunu adaylar arasından istidam sağlayacak. Ayrıca KPSS puanı esas alınarak atama gerçekleştirilecek. İşte detaylar...

Son Başvuru Şartları Neler?

Yozgat Bozok Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 14 Şubat 2022 tarihinde başlayıp 28 Şubat 2022 tarihi saat 17.00’ye kadar devam edecek. 

Adaylar başvuru formu ve gerekli belgeler ile Yozgat Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampüsü Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı Merkez/YOZGAT) adresinde yer alan üniversitenin Personel Daire Başkanlığı’na şahsen başvuruda bulunmaları gerekiyor.

BAŞVURU FORMU

Alım Yapılacak Kadrolar ve Şartları

Gerekli Belgeler Neler?

1- Diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi,

2- KPSS Sonuç Belgesi (üzerinde kontrol kodunun bulunması gerekmektedir.)

3- Bir adet vesikalık fotoğraf. (son altı ay içinde çekilmiş),

4- Sözleşmeli Personel Başvuru Formu ( www.bozok.edu.tr ) ilan duyurusundan temin edildikten sonra eksiksiz olarak doldurulup teslim edilecektir.

5- Başvurulan unvanda eğitim belgesi veya sertifika istenmiş ise fotokopisi,

6- Başvurulan unvanda çalışma şartı (tecrübe/deneyim) istenmiş ise; SGK Hizmet Döküm Belgesi ve alanında çalıştığına dair çalışma belgesi. Çalışma belgesinde işyeri SGK sicil numarası ile o işyerinde yaptığı iş açıkça yazılı olmak zorundadır. Çalışma belgesini veren işyeri ile sigorta primini yatıran işyerinin aynı olması gerekmektedir.

7- Başvuru işlemleri belgelerin fotokopileri ile yapılacak, yerleştirme işlemlerinde ise asıl belgeler istenecektir. Belgelerinin aslını getirmeyenlerin işlemleri yapılmayacaktır

Başvuru Şartları Neler?

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

2- 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. (Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93, Lisans mezunları için KPSSP3 puanı esas alınacaktır.)

3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

4- Başvurulacak unvanın aranılan niteliklerini sağlamak,

5- Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak,

6- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi gereğince “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.”

RESMİ İLAN METNİ

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son Dakika: Muğla'da 4,8 büyüklüğünde deprem
Putin, İtalya'ya gaz akışını kesti: Meloni'ye ilk darbesini indirdi