İŞKUR ile en az ilkokul mezunu 2.402 temizlik görevlisi alımı! İŞKUR başvuru ekranı...

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 2.402 temizlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. Özel sektör ve Kamu kurumlarında görevlendirilecek adaylara ilişkin başvuru şartları ve şekli yayınlanan ilanlar ile tümüyle duyuruldu. Peki İŞKUR iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

İŞKUR ile en az ilkokul mezunu 2.402 temizlik görevlisi alımı! İŞKUR başvuru ekranı...
İŞKUR ile en az ilkokul mezunu 2.402 temizlik görevlisi alımı! İŞKUR başvuru ekranı...
GİRİŞ 09.03.2022 09:26 GÜNCELLEME 09.03.2022 09:27
Bu Habere 26 Yorum Yapılmış

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 2.402 temizlik görevlisi alımı için ilan yayınlandı. Kamu ve özel sektör olmak üzere onlarca ilan ile alım yapılacak birimler, başvuru şartları ve tarihine kadar merak edilen tüm detaylar adaylar ile paylaştı. Türkiye'nin farklı illerinde ve taşra teşkilatların gerçekleştirilecek personel alım ilanları İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde yer alıyor. Bizde sizler için temizlik görevlisi alımı başvurularına ilişkin adımları haberimizde açıkladık. İşte 2022 temizlik görevlisi alım ilanları ve başvuru ekranı...

İŞKUR Temizlik Görevlisi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR üzerinden temizlik görevlisi alım ilanlarına başvuruda bulunabilmek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet adresine giriş yapın "Meslek" yazan kutucuğa "Temizlik Görevlisi" yazın ve ara seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan ilanlara giriş yapın. Başvuru şartlarını taşımanız halinde "Başvur" butonuna tıklayın ve başvurunuzu gerçekleştirin.

İlk defa İŞKUR üzerinden başvuruda bulunanların ise İŞKUR kaydı oluşturmaları gerekiyor. İŞKUR kayıt bölümüne girerek özlük bilgilerinizi doldurun ve akabinde kaydederek giriş yapın.

İŞKUR Genel Müdürlüğü

İŞKUR TEMİZLİK GÖREVLİSİ İŞ İLANLARI
İŞKUR GİRİŞ
İŞKUR ÜYELİK İŞLEMİ

Başvuru Şartları neler?

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

 • En az ilkokul mezunu olmak,

 • Sağlık problemi bulunmamak,

 • Takım çalışmasına yatkın,

 • Kişisel temizliğine önem veren,

 • Tam veya yarı zamanlı çalışmaya uygun,

 • 18 - 40 yaş aralığında.

İŞKUR'a Nasıl Kayıt Yaptırılır (2022)?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

YORUMLAR 26
 • Sündüs 2 yıl önce Şikayet Et
  Hastanede temizlik görevlisi çalışmak istiyorum 3 öğrencim var geçineniyorum
  Cevapla
 • Derya 2 yıl önce Şikayet Et
  Benim ise ihtiyacım var
  Cevapla
 • Nurullah yılmasın 2 yıl önce Şikayet Et
  Acil işe ihtiyacım var 44 yaşında yım mağdur kaldım işe ihtiyacım var
  Cevapla
 • Meral 2 yıl önce Şikayet Et
  Üniversite mezunuyum hasta kabül kayıt ve diş hekimi asistanlığı sertifkalarım var acil işe ehtiyacım var yardımcı olursaniz sevinirim hastane veya okullarda temiźlikte yaparım Kamuda çalışmak istiyorum.
  Cevapla
 • Sevgi 2 yıl önce Şikayet Et
  Benimde işe ihtiyacım var yaş 45 paketleme temizlik yaparım lütfen yardımcı olun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İzmir, Manisa, Balıkesir ve Kütahya’da orman yangını
Hacıosmanoğlu'ndan flaş Cumhurbaşkanı Erdoğan sözleri!