İstanbul Medeniyet Üniversitesi en az lise mezunu personel alımı yapıyor! Başvurular bugün sona erecek

İstanbul Medeniyet Üniversitesi belirtilen kadrolara en az 60 KPSS puan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. Başvuru sürecine ilişkin merak edilen detaylar ise yayınlanan ilan ile açıkladı.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi en az lise mezunu personel alımı yapıyor! Başvurular bugün sona erecek
İstanbul Medeniyet Üniversitesi en az lise mezunu personel alımı yapıyor! Başvurular bugün sona erecek
GİRİŞ 16.02.2023 09:10 GÜNCELLEME 16.02.2023 09:30

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Büro Personeli, Güvenlik Görevlisi, Temizlik Görevlisi ve Şoför kadrolarına personel alımı yapacağını açıkladı. Başvuru şartları ve tarihine kadar merak edilen tüm detayları açıklayan kurum en az lise mezunu adaylar arasından istihdam sağlayacağını açıkladı. Ayrıca kurum başvuruda bulunacak adaylardan en az 60 KPSS puan şartı arıyor.

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

İstanbul Medeniyet Üniversitesi personel alımı başvuruları 2 Şubat 2023 tarihinde başlayıp 16 Şubat 2023 tarihine kadar devam edecek.

Adaylar Ünalan Mahallesi, Ünalan Sokak D-100 Karayolu Yanyol 34700 Üsküdar/İstanbul adresinde yer alan n, İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü Kuzey Yerleşkesi Kütüphane Binası şahsen başvuruda bulunabilecek.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER NELER?

1- Diploma aslı veya onaylı örneği ya da mezun belgesi (e-devletten alınacak)

2- Nüfus Cüzdan Örneği

3- Yerleşim Yeri/İkametgâh Belgesi (e- devlet sisteminden alınabilir)

4- KPSS 2022 Sonuç Belgesi (Karekodlu İnternet Çıktısı)

5- Barkodlu SGK Hizmet Tescil ve Hizmet Döküm Belgesi (e-devlet çıktısı)

6- Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (e-devlet çıktısı)

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

1) Başvuracak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

2) Lisans mezunları için 2022 yılı KPSS (B) grubu KPSS-P3, ön lisans mezunları için 2022 yılı KPSS(B) grubu KPSS-P93, ortaöğretim mezunları için 2022 yılı KPSS-P94 puan türü dikkate alınacaktır.

3) Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Cumhurbaşkanı Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması gerekmektedir.

4) Üniversitemizin tüm yerleşkelerindeki iç ve dış mekânlarda vardiyalı sistemde çalışmaya engel bir durumu bulunmamak. (Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Destek Personeli için)

5) 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan şartları taşıyor olmak. (Koruma ve Güvenlik Görevlisi için)

6) Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak.

RESMİ İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Ahmet Özcan . Haber7.com - SEO
Haber 7 - Ahmet Özcan .
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
EURO 2024'te muhteşem açılış
Kıyma makinesi cinayeti ile ilgili büyük sır! Çocukların babası kim?