Katil Esed konuştu! 'Zafer işareti' dedi

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, ordusunun direnişçileri henüz yenilgiye uğratmadığını ve savaşın devam ettiğini söyledi.

Katil Esed konuştu! 'Zafer işareti' dedi
Katil Esed konuştu! 'Zafer işareti' dedi
GİRİŞ 20.08.2017 14:55 GÜNCELLEME 20.08.2017 14:55
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esed televizyon kanalında yaptığı açıklamada, ''6 buçuk yıldır süren iç savaşta zafer işaretleri olsa da, savaş devam ediyor'' ifadelerini kullanarak, zafer hakkında konuşmanın mümkün olduğunu söyledi.

Esed, müttefiklerinin siyasi, askeri ve ekonomik desteğinin savaşta avantaj sağladığını, savaşın kayıp ve yüklerini azalttığını ifade etti. Esed, Rusya arabuluculuğuyla yapılan bölgesel ateşkes anlaşmalarını memnuniyetle karşıladıklarını ve bunların ayaklanmalara son vereceğini savundu. 

 

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 3
 • Melisa Sinem 35 4 yıl önce Şikayet Et
  Suriyede kardeş kavgası olduğunu zannedenler yanılıyor ! Allah a iman eden ve 60 yıldır ezilen, her türlü işkence ve zulme maruz kalan Sünni Müslümanlar ile Rabbim Esed diyen müşrik Nusayri ve destekçileri haçlı siyonist güçler ile iman küfür mücadelesi var. 60 yıldır sadece %8 azınlık olan Nusayriler ülkenin ve devletin en kritik yerlerini işgal ediyor. Tarihleri boyunca Moğol fransız ve haçlılarla müslümanlara karşı işbirliği içinde olmuştur. Lütfen biraz araştırın ve gerçekleri görün!
  Cevapla
 • VATANSEVER 4 yıl önce Şikayet Et
  Suriye diye devletmi kaldı neyin zaferi öldürdüğün insanlarin zaferimi.
  Cevapla
 • SİİRT 56 4 yıl önce Şikayet Et
  Allah seni kahretsin zalim firavun kendi halkını katleden zalim
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Türkiye'nin dördüncü sondaj gemisi geliyor! Bakan tarih verdi
Komşuyu kum fırtınası vurdu... Okullar bir gün tatil edildi