MHP'nin Adana milletvekili adayları tanıtıldı

MHP'nin Adana milletvekili adayları partililerle bir araya geldi.

MHP'nin Adana milletvekili adayları tanıtıldı
MHP'nin Adana milletvekili adayları tanıtıldı
GİRİŞ 20.04.2015 21:27 GÜNCELLEME 20.04.2015 21:27

TÜYAP Fuar alanında düzenlenen programa çok sayıda partili katıldı. Program Mehteran Takımı'nın konseriyle başladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, burada yaptığı konuşmada, 7 Haziran seçimlerinin ülkenin kaderini belirleyeceğini ifade ederek, şunları söyledi:

"Bu seçimlere ve seçimlerden sonra olacaklara hazırlıklı olmalıyız. Hz. Ömer'in adaletinden bahsedenler devletin mumuyla kendi işlerini halletmektedirler. Bu ülkenin yönetiminde milliyetçiler de söz sahibi olmalı. Bu bir keyfiyet değil, bir mecburiyettir. Biz buz ülkeye büyük hamlelerle nizam getirecek kadrolarız. Şerefli bir mazinin üzerine onurlu bir gelecek inşa edecek dava ustalarıyız."

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, etkinliğin sadece bir aday tanıtım toplantısı değil, kalbi vatan ve millet için atanların buluştuğu bir program olduğunu söyledi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise ülkenin üniter yapısının ve kültürel birliğinin tehlike altında olduğunu ileri sürerek, "Böyle bir dönemde 7 Haziran seçimlerine gidiyoruz. 45 yıllık köklü bir yapısı ve geçmişi olan partimizin artık tek başına iktidar olma vakti gelmiştir. Partimiz, bu olgunluğa fazlasıyla ulaşmıştır. Bunu da sizinle ve halkımızla birlikte başaracağız" diye konuştu.

Konuşmaların ardından MHP Adana milletvekili adayları topluca sahneye çıkarak partilileri selamladı.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika haberi: 12 Temmuz koronavirüs tablosu! Vaka, ölü sayısı ve son durum açıklandı
Başkan Erdoğan, Bediüzzaman'ın talebesi Mehmet Fırıncı ile telefonda görüştü