Rize'de gözden kaçan Erdoğan taktiği

CHP liderinin tüm mitinglerinin aksine Rize'de Başbakan'a hiç çatmaması ve ismini dahi anmamasının sırrı ortaya çıktı.

Rize'de gözden kaçan Erdoğan taktiği
Rize'de gözden kaçan Erdoğan taktiği
GİRİŞ 27.05.2011 09:36 GÜNCELLEME 27.05.2011 09:36
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

CHP İl Başkanı Mehmet Aslankaya kritik Rize mitinginden iki gün önce Kılıçdaroğlu'na bir brifing verdiğini söyleyerek, 'Sayın Genel Başkanımızı 'Rize'nin çocuğu olan Başbakan'a burada çatmayın. Büyük tepki alırsınz. Onun yerine Rizeli'lerin can damarı çay üretimi sorununa yüklenin. Özellikle kaçak çaydan bahsedin' diye uyardım. O da bu uyarıyı dikkate aldı ve Başbakan'dan bahsetmedi'

Akşam

YORUMLAR 4
 • Batu Tan 10 yıl önce Şikayet Et
  Hani konuyla pek alakası yok ama. Rizede hangi politikayı takip edipte çarpık siyasi emellerine ulaşmak için yine çarpık bir araç kullanacaksın. Rizeli hangi çay sorunundan , çay üretimi mi, kaçak çay sorunundan mı yakınacak! Sanırım bu rizede hiç market filan yok.. hiç markete giripte 1KG çay kaç paraya satılıyor haberleri yok. Memleketim dünya fındık üretiminin yüzde 60ına sahip ama gidin görün küçücük bir poşet fındık kaç paraya satılıyor. Dünyanın en çok üretimi yapılan bir yerde sudan ucuz olması gereken şeylere bakın aksine tüm dünya ülkelerinden pahalı. Sonra birde şikayet etmezlermi hayret... Böyle siyasi anlayışları varsa şayet varsın gitsinler bdpye oy versinler.
  Cevapla
 • Harunca 10 yıl önce Şikayet Et
  Tabi Rize de TV yok radyo yok gazete yok. Rizeliler dumanla haberleşiyorya. Rizelilerin hiçbirşeyden haberi yok sanki. Bunlar milleti ne zannediyor ya.
  Cevapla
 • Durmuş Cantaş 10 yıl önce Şikayet Et
  Mavi boncuk dağıtıyor.... Rize'de çay ithalatını yasaklayacağım, sınır illerinde "sınır ticaretini" geliştireceğim diyor Kılıçdaroğlu! Sınırda vatandaş çay-mazot-benzin getiriyor. chakmagandi kendini stand-bycı sanıyor. Mazotun ÖTVsini, KDVsini kaldıracağım diyor. O zaman sınır dışından mazot neden getirsin vatandaş??
  Cevapla
 • HASAN KARABASAN 10 yıl önce Şikayet Et
  ...... sakala göre tarak nabza göre şerbet siyaseti zaten başka ne yapabilirsinizki.ama rizeli eneyi değildir.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Sedef Kabaş'a destek veren Akşener ve Kılıçdaroğlu'na peş peşe tepkiler
Geleceğin Kraliçesi,600 yıl sonra bir ilk yaşanacak(22 Ocak 2022 Günün Önemli Gelişmeleri)