Vaka rekortmeni Samsun'da bir tek mezarlıklarda korona yok!

Koronavirüs vaka sayılarına göre şu anda vaka rekortmeni olan Samsun'da koronanın olmadığı ve düşük riskli sayılabilecek tek yerin mezarlıklar olduğu açıklandı

Vaka rekortmeni Samsun'da bir tek mezarlıklarda korona yok!
Vaka rekortmeni Samsun'da bir tek mezarlıklarda korona yok!
GİRİŞ 26.03.2021 13:35 GÜNCELLEME 26.03.2021 13:40
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın paylaştığı rakamlara göre Samsun 100 binde 508,97 vaka sayısı ile Türkiye’de ilk sırada. Nüfusa oranla en çok vaka sayısına sahip olan Samsun'da İngiltere mutasyonu hızla yayılıyor. “Hayat Eve Sığar (HES)" uygulaması korona virüsü yoğunluk haritasına bakıldığında neredeyse yeşil bölge kalmadı. Şehirdeki sayılı yeşil alanların ise mezarlıklar olması dikkat çekiyor.  

Samsun Tabip Odası Başkanı: Sürü bağışıklığına bırakıldık

Samsun'da yeşil alan kalmadı

Korona virüs yoğunluk haritasına 9 Mart tarihinde bakıldığında bazı noktalarda yeşil olan görmek mümkündü. Aradan geçen 17 günün ardından Samsun'da yeşil alan kalmadı. Haritaya göre Samsun'da korona virüs olmayan bir yerde gezmek isteyenlerin gidebileceği tek yer mezarlıklar.  

 

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 3
 • belde 3 yıl önce Şikayet Et
  anlaşılan uçan kuş COVİD olmuş. Vaka görülmeyen yer olarak Mezarlıklar vazgeçilmez insanlarla doldu dolacak. vakti gelince kimi insan için kurtuluş, kimileri için azap. Hz.Allah son nefes dahil sonuna kadar iman Kur an nasip etsin.
  Cevapla
 • Ramis 3 yıl önce Şikayet Et
  Sanki koronalıları uzaya gömüyorlar
  Cevapla
 • ali 3 yıl önce Şikayet Et
  Vefat ettikten sonra vaka sayılmıyorsun.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Fitch'ten Türkiye açıklaması
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten ötanazi açıklaması