Sağlık Bakanı Koca'dan 'kısır döngü' mesajı

Son dakika haberi... Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Aşı ve tedbirlerle sağlanacak toplumsal bağışıklığın aksi, kısır döngüdür. Salgını bitirmek için tedbirlere uyun, aşınızı olun. Ya tedbir ve aşı, ya kısır döngü!" dedi.

Sağlık Bakanı Koca'dan 'kısır döngü' mesajı
Sağlık Bakanı Koca'dan 'kısır döngü' mesajı
GİRİŞ 22.07.2021 10:10 GÜNCELLEME 22.07.2021 10:32
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

SON DAKİKA HABERİ: Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Aşı ve tedbirlerle sağlanacak toplumsal bağışıklığın aksi, kısır döngüdür. Salgını bitirmek için tedbirlere uyun, aşınızı olun. Ya tedbir ve aşı, ya kısır döngü!" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR 15
 • Zorla 1 ay önce Şikayet Et
  Zorla ceza yazacağınıza zorla aşı yapın????
  Cevapla
 • fatih 1 ay önce Şikayet Et
  ey cemaat. sporla uğraşıyorum. 2 senedir yakalamadık ailece ama bu boşlayan insanlar yüzünden çoluk cocuk yakalandık. hemen aşılarınızı olun. vallahi bağışıklığı çok kuvvetli biriyim beni bile duman etti. hiçbir gribe falan benzemiyor grip bu hastalığın yanında çerezzz. aşınızı olun . bu millete güvenmeyin tedbirinizi alın Allah aşkına
  Cevapla
 • Ahmet 1 ay önce Şikayet Et
  Misafir adlı yorumcu 40 - 50 milyon insan aşı olmuş Türkiye'de sen gidio en uç örneği vererek aşı olmayı insanlara kötü göstermeye çalışıyorsun. Kusura bakma art niyetlisin. Elbette aşı her insanda işe yarayacak diye bir kural yok. Ve aşının bazı insanlarda yan etkileri de var. Ama bu koca toplum için geçerli değildir. İstisnalar kaideyi bozma.
  Cevapla
 • misafir 1 ay önce Şikayet Et
  Geçmiş olsun. Bu gün de biri aşı olduğu için vefat etti. Önce kalp krizi geçirdi, hastanede ikinci kez pıhtılaşmaya bağlı kalp krizi geçirdi ve vefat etti. Vefattın yanında anlattıkların çerezzzz, güvenmeyin tedbir alın. Vefat eden kişi, Turgay YILDIZ.
  Cevapla
 • Örnek ülke olmak 1 ay önce Şikayet Et
  Milletimizin hassasiyeti ülke ekonomisine en büyük destek olacaktır. Pandemi süreci dünyada en gelişmiş ülkelerde ekonomik kriz oluşturmuşken , Sağlık sistemiyle dünyanın örnek alındığı ülke olarak aşı olma konusunda da dünya örnek ülke olmak gerekiyor.
  Cevapla
 • vatandaş 1 ay önce Şikayet Et
  Buradan yetkililere duyurumdur, aşıları yaptırdık diye boşa akitanlar duyuyorum sahsen kim olduğunu bilmiyorum ama dedikodu dolaşıyor yetkililere duyurulur
  Cevapla
 • Turan 1 ay önce Şikayet Et
  halen anlamakta zorluk çekiyorum. aşi yapilan doz 70 milyona dayandi hala vaka sayisi artmaya devam ediyor. Bunun türkçe mealini yapabilecek varmı. ya basın virusun artmasi konusunda suni gundem yaratmaya ve korku pompalamaya calisiyor. yada yapilan aşılar bir halta yaramıyor.
  Cevapla
 • Mehmet 1 ay önce Şikayet Et
  Aşı yaptırıp virüsten vefat eden milyon da bir olduğuna göre, sizce ne olmuş olabilir.
  Cevapla
 • Mehmet 1 ay önce Şikayet Et
  Heykel sevenler algı peşinde anlayamadın mı yav.
  Cevapla
 • orhan 1 ay önce Şikayet Et
  İkinci dediğin.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan ABD'ye gidiyor! İşte baş döndüren ziyaret trafiği
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye dünya ihracatında kritik eşiği yakaladı