Koronavirüs aşısına inanmıyordu! Hastalığı ağır geçirince pişman oldu

Malatya'da yaşayan 42 yaşındaki Mehmet Adıyaman koronavirüse inanmadığı için aşı yaptırmadığını ve hastalığa yakalandıktan sonra ağır geçirdiğini belirterek pişmanlığını dile getirdi.

Koronavirüs aşısına inanmıyordu! Hastalığı ağır geçirince pişman oldu
Koronavirüs aşısına inanmıyordu! Hastalığı ağır geçirince pişman oldu
GİRİŞ 08.10.2021 11:08 GÜNCELLEME 08.10.2021 11:08

Vak'a sayılarının ülke geneline göre yoğun olarak seyrettiği Malatya’da aşılama çalışmaları sürerken, hastanelerde de enfekte hasta yoğunluğu yaşanıyor. Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde korona virüs servisinde tedavi gören 42 yaşındaki Mehmet Adıyaman, Covid-19 aşısı yaptırmadığı için pişmanlık duyduğunu söyleyerek, “15 gün ağır geçirdim ama aşımı olsaydım daha rahat atlatırdım” dedi. 

Doç. Dr. Savaşçı açıkladı: Koronavirüs geçirenlerde yeni bulgu...Doç. Dr. Savaşçı açıkladı: Koronavirüs geçirenlerde yeni bulgu...

 
KORONAVİRÜSE İNANMIYORDUM 

Daha önce herhangi bir rahatsızlığının olmadığını ve korona virüse inanmadığını ifade eden Mehmet Adıyaman, “Daha önce koronaya yakalanmadım ve inanmıyordum. Böyle bir şeyin olduğunu bilmiyordum. Olmaz herhalde diyordum yakalandım. Çok ağır geçirdim. Keşke aşımı olsaydım.  Bu kadar ağır atlamazdım” şeklinde konuştu. 


 
SEVDİKLERİNİZLE DAHA İYİ ZAMAN GEÇİRMENİZ İÇİN AŞI OLUN

Hastalığı çok ağır geçirdiğini ve aşının önemini çok iyi anladığını vurgulayan Adıyaman, “Aşımı olsaydım, hastalığı daha rahat geçirirdim. Bir iki hasta geldi aşılarını olmuşlardı buradan rahat çıktılar. Aşı bu işte, çok önemli. Yani aşınızı olun. Sevdiklerinizle daha iyi zaman geçirmeniz için. Sağlık çalışanların daha rahat olması için aşımızı olalım hem onlar rahat etsin biz de rahat edelim. Lütfen aşınızı olun” ifadelerini kullandı.

KAYNAK: İHA
ETİKETLER
pandemi
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İBB'nin kar küreme aracı devrilmişti! Sürücüsü alkollü çıktı
İmamoğlu'nun balık restoranına gittiği anlar: Kar küreme aracı özel servis yapmış!