Büyük Mucize film fragmanı

''Büyük Mucize (Big Miracle)'', Tom Rose'un, ''Freeing the Whales-Balinaları Özgürleştirmek'' kitabından uyarlanarak, Ken Kwapis yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarıldı.

Büyük Mucize film fragmanı
Büyük Mucize film fragmanı
GİRİŞ 29.03.2012 11:35 GÜNCELLEME 29.03.2012 11:35

Filmin konusu:

 Gerçek bir hikayeye dayanan film, bir gri balina ailesini Kuzey Kutup dairesinde hızla oluşan buzullardan kurtarmak için kendilerine engel olmak isteyen süper güçlere karşı bir araya gelen küçük bir kasabanın haber kanalı muhabiriyle (John Krasinski) bir Greenpeace gönüllüsünün (Drew Barrymore) öyküsünü anlatıyor.

Krasinski'nin canlandırdığı, daha büyük bir piyasaya geçmeye can atan yerel bir kanalın televizyon muhabiri Adam Carlson, dünyanın takip ettiği bir haberin peşine düştüğünde, eski sevgilisi ve lafını sakınmayan bir çevreci olan Rachel Kramer ile bir araya gelir.

Zaman daralırken Rachel ve Adam, kuzey bölgelerinin yerli halkından sıra dışı bir grup toplar. Herkes dikkatini yerkürenin en tepesindeki bu noktaya çevirmişken, türü tehlike altında olan bu hayvanları kurtarma amacı, birbirlerine diş bileyen ülkeleri bir araya getirir ve soğuk savaşa kısa bir süreliğine de olsa ara verilmesine vesile olur.

Filmin detayları:

Yapım: 2012  -  ABD  
Tür: Dram  Romantik  
Süre: 123 dakika
Yönetmen: Ken Kwapis 
Oyuncular: Drew Barrymore Kristen Bell Dermot Mulroney John Krasinski Tim Blake Nelson Ted Danson Julianna Rose Mauriello Rob Riggle James LeGros Stephen Root 
Görüntü Y.: John Bailey 
Senaryo: Michael Begler Thomas Rose Jack Amiel 
Yapımcı: Tim Bevan Liza Chasin Eric Fellner Stuart Besser Michael Sugar 

Filmin fragmanı:

Haber 7

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İstanbul'da karda mahsur kalıp camiye sığınan İsrailli haham yaşadıklarını anlattı
Talep artıyor fiyatlar yüzde 180 artacak! Almanya'dan yeşil geçiş uyarısı