Eren Erdem'den bomba Kılıçdaroğlu itirafı!

CHP'den aday gösterilmeyen ve önceki gün yurt dışına çıkmaya çalışan ancak, yurt dışına çıkış yasağı bulunduğu için bunu başaramayan CHP'li vekil Eren Erdem itiraflara başladı. Erdem, Kılıçdaorğlu'nu ve Bülent Tezcan'ı ele verdi.

GİRİŞ 23.05.2018 08:22 GÜNCELLEME 23.05.2018 08:53
Bu Habere 171 Yorum Yapılmış

CHP'li vekil Eren Erdem, partisi tarafından aday gösterilmeyince önceki gün yurt dışına kaçmaya çalışmıştı. Ancak yurt dışına çıkış yasağı bulunduğu için güvenlik görevlileri çıkışına izin vermemişti.

CANLI YAYINA ÇIKIP ANLATTI

 

Bunun üzerine Erdem bir TV kanalına telefonla bağlanarak Kılıçdaroğlu'nu ve CHP'yi suçladı. Erdem, bugüne kadar yaptığı FETÖ propagandalarından Kılıçdaroğlu'nun ve Bülent Tezcan'ın sorumlu olduğunu ifade etti.

"ZAMAN GAZETESİ'NE BENİ KILIÇDAROĞLU GÖNDERDİ, MİT TUTANAKLARINI TEZCAN VERDİ"

CHP'li Erdem, Zaman Gazetesi'nin önüne kendisini Kılıçdaroğlu'nun gönderdiğini, MİT Tırları yalanlarını içeren tutanakları da kendisine CHP'li Bülent Tezcan'ın verdiğini söyledi.

SAVCIYA SÖYLEYECEĞİM

Erdem ayrıca, MİT tırlarıyla ilgili yalanların bulunduğu tutanakların nereden aldığının savcı tarafından kendisine sorulması durumunda, bunu Bülent Tezcan'dan aldığını söyleyeceğini açıkladı.

YORUMLAR 171
 • vatandaş 5 yıl önce Şikayet Et
  Seçimden sonra bu olaya karışanların alayı yargılanır bence.
  Cevapla
 • HalitBinVelit 5 yıl önce Şikayet Et
  Bu çok büyük bir itirafdır! Kılıçdaroğlunun ,CHP,nin Fetö ile darbe ile bağlantısını gösterir! Derhal dokunulmazlıkları kaldırılsın hesap versinler!!!
  Cevapla
 • insan 5 yıl önce Şikayet Et
  kemalime dokunmayın.bir tek eğlencemiz o kaldı.lütfen.o konuştukça çocuklar çok mutlu oluyor.mesala şimdi akşama eve gidince çok merak ediyorum acaba bize hangi hikayeyi anlatacak.
  Cevapla
 • fatihin nesli 5 yıl önce Şikayet Et
  kılıçdaroğlu ve tezcanın dokunulmazlıklarını kaldırın. kk. sağda solda esip gürlüyordu dokunulmazlığımı kaldırın diye. şimdi kaldırsınlar içeriyi bi görsün bakalım.
  Cevapla
 • Yüksel 5 yıl önce Şikayet Et
  CHP nin bittiği gündür ama Anlayana
  Cevapla
 • kanuni 5 yıl önce Şikayet Et
  Eren neydi seni geren...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Terör örgütüne darbe! Bakan Yerlikaya operasyonu duyurdu
Selçuk Bayraktar görüntüleri paylaştı! TB3 SİHA adım adım yükseliyor